İstek EFT Dongle Boot Dosyasını Okumak

Yazdır

AdiL35

Üye
Kayıtlı üye
13 Nis 2017
44
27
18
41
Bu eft telefonun boot dosyasını okuma yokmu içinde alalım. bütün romu okuyup zip dosyası olarak yedek alabiliyor...
bunun sormamın amacı bu boot dosyası telefonun içindeki yazılım ile uygun olmalı sanırım...
aynı madelin faklı yazılımından çekilen boot dosyası bazen hata veriyor ..yoksa benmi yanlış yapıyorum..

leonidasss

Çalışkan üye
Kayıtlı üye
4 Mar 2017
1,327
1,004
163
37
Hakkari
Bu eft telefonun boot dosyasını okuma yokmu içinde alalım. bütün romu okuyup zip dosyası olarak yedek alabiliyor...
bunun sormamın amacı bu boot dosyası telefonun içindeki yazılım ile uygun olmalı sanırım...
aynı madelin faklı yazılımından çekilen boot dosyası bazen hata veriyor ..yoksa benmi yanlış yapıyorum..
Ne demek istediğinizi tam olarak anladım. Burada yapmak istediğiniz asıl işlem nedir.

silivriserdar

Çalışkan üye
Yasaklı üye
23 Ara 2016
4,452
3,505
163
40
Cihazınızın üzerinde bulunan yazılımı İnternetten indirin. Ve 7 zip programı ile açın ve boot dosyasını alın.

• Beğen
Tepkiler: leonidasss

AdiL35

Üye
Kayıtlı üye
13 Nis 2017
44
27
18
41
telefonun boot dosyasını okuyup eft ile rootlaayım geri yüklemek .... yada bir modelin boot bosyası o telefondaki yazılım ne olursa versiyonu kaç olursa olsun eft iel rootlayabilirmiyiz...

• Beğen
Tepkiler: leonidasss

silivriserdar

Çalışkan üye
Yasaklı üye
23 Ara 2016
4,452
3,505
163
40
telefonun boot dosyasını okuyup eft ile rootlaayım geri yüklemek .... yada bir modelin boot bosyası o telefondaki yazılım ne olursa versiyonu kaç olursa olsun eft iel rootlayabilirmiyiz...
Bazı modeller olmuyor. Korumalı bir system oluyor. Mesela sm-n910a cihazı boot üzerinde değişiklik yapınca bunu tekrar cihaza yüklemeniz imkansız. Farklı şekillerde root yapılıyor böyle cihazlara veya geçici root yapılıyor.