Tavsiye EFT Dongle Yetkilisinden Güncelleme Açıklaması

Yazdır

silivriserdar

Çalışkan üye
Yasaklı üye
23 Ara 2016
4,452
3,505
163
40
GÜNCELLEME BİRLİKTE YAPILIR ve hazır olduğunda onu bildiririz. BİZ SADECE TEST ETMİŞTİR .... Eğer güncellemeyle acele ederseniz şikayet ederseniz ve geç kalırsak, büyük bir güncelleme üzerinde çalışıyoruz da şikayet edersiniz! ve saçmalık yazmaya başlıyorsun

@rizwan yaqoob Bir dahaki sefere Büyük harflerle yazmayacağım veya bağırarak kabul edeceğim ve bu benim forumumda izin verilmiyor >>> Saygı görmeye saygı duyulur!

İPLİK Kapandı

braveturks

Çalışkan üye
Yasaklı üye
3 Ocak 2017
1,011
839
113
38
Hocam sen direk İngilizce metni paylaş. Google Çeviriden daha anlaşılır olur.

coban32

Çalışkan üye
Kayıtlı üye
10 Tem 2017
759
347
63
41
iplik kapandı nedir ya :D yanlız şunu anladım güncelleme yokmuş herhal :)

symbazz

Çalışkan üye
Yasaklı üye
25 Ara 2016
3,806
2,404
163
54
GÜNCELLEME BİRLİKTE YAPILIR ve hazır olduğunda onu bildiririz. BİZ SADECE TEST ETMİŞTİR .... Eğer güncellemeyle acele ederseniz şikayet ederseniz ve geç kalırsak, büyük bir güncelleme üzerinde çalışıyoruz da şikayet edersiniz! ve saçmalık yazmaya başlıyorsun

@rizwan yaqoob Bir dahaki sefere Büyük harflerle yazmayacağım veya bağırarak kabul edeceğim ve bu benim forumumda izin verilmiyor >>> Saygı görmeye saygı duyulur!

İPLİK Kapandı

Bilgilendirme için teşekkür ederim Serdarcığım. Böylelikle google un Afrika Türkçesi bildiğini öğrendim. Zamanında "Natasha" dediğimiz rusyadan bayanlar gelirdi. Biraz ülkemizde kalınca işte böyle seviyede Türkçe öğrenirlerdi. O geldi aklıma.:D

Moderatör tarafında düzenlendi:

silivriserdar

Çalışkan üye
Yasaklı üye
23 Ara 2016
4,452
3,505
163
40
İşin tuhafı mesela türkçe yazıyorsun ingilizce çeviri yapıyorsun. Sonra aynı yazıyı İngilizceden Türkçeye çevirince gene saçma sapan şeyler çıkıyor. Neyse artık idare edeceğiz. Güncelleme var ama çok geç kaldılar. Bu hafta içinde çıkması lazım. Büyük büyük dedikleri güncelleme bakalım ne kadar büyükmüş. Bekleyip göreceğiz.

• Beğen
Tepkiler: symbazz

symbazz

Çalışkan üye
Yasaklı üye
25 Ara 2016
3,806
2,404
163
54
İşin tuhafı mesela türkçe yazıyorsun ingilizce çeviri yapıyorsun. Sonra aynı yazıyı İngilizceden Türkçeye çevirince gene saçma sapan şeyler çıkıyor. Neyse artık idare edeceğiz. Güncelleme var ama çok geç kaldılar. Bu hafta içinde çıkması lazım. Büyük büyük dedikleri güncelleme bakalım ne kadar büyükmüş. Bekleyip göreceğiz.

:begen:

SM-N950 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Son düzenleme:

symbazz

Çalışkan üye
Yasaklı üye
25 Ara 2016
3,806
2,404
163
54
Kurtlar Vadisi vardı. Yeni sezonu başlamadan bir sürü iddia ve hurafe çıkardı. Memati öldüydü, yok kurtulmuştu gibi. Bizim memati duymasın da.:D

• Beğen
Tepkiler: silivriserdar