Video EFT ile Huawei Telefonlara Yazılım

silivriserdar

Çalışkan üye
Yasaklı üye
23 Ara 2016
4,452
3,505
163
40
EFT İle Huawei Telefonlara Yazılım

Medyayı görüntülemek için izniniz yok! Lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.
Bugün deneme yaptım 1 tane huawei cihazında, süper birşey. Hiç sd kart felan uğraşmak yok. 10 numara yazılımı göster yükle gitsin. Ama şöyle bir durum var, eft yazılımı başka bir harici disk üzerinden görmedi. Pc masa üstüne aldım öyle gördü yükleme yaptı. Bu İşlem diğer cihazların içinde geçerli olabilir. Çünkü samsung için de yükleme yapacaktım ama harici disk üzerimde yazılımı görese bile yükleme yapmadı.

symbazz

Çalışkan üye
Yasaklı üye
25 Ara 2016
3,806
2,404
163
54
Bugün deneme yaptım 1 tane huawei cihazında, süper birşey. Hiç sd kart felan uğraşmak yok. 10 numara yazılımı göster yükle gitsin. Ama şöyle bir durum var, eft yazılımı başka bir harici disk üzerinden görmedi. Pc masa üstüne aldım öyle gördü yükleme yaptı. Bu İşlem diğer cihazların içinde geçerli olabilir. Çünkü samsung için de yükleme yapacaktım ama harici disk üzerimde yazılımı görese bile yükleme yapmadı.

Harici üzerinden atmaması bence mantıklı. Usb bağlantı serialin hızına yetişemez ve yazılımda sıkıntı çıkar diye olabilir. Aynı 2000cc motorlu araca 1300cc gaz beynini taktırmak gibi. Ne örnek ama.:yum:

• Beğen
Tepkiler: silivriserdar

Paradox

Çalışkan üye
Yönetici
Kurucu
Moderatör
22 Ara 2016
14,505
5,652
163
www.yavuzcakar.com
Harici üzerinden atmaması bence mantıklı. Usb bağlantı serialin hızına yetişemez ve yazılımda sıkıntı çıkar diye olabilir. Aynı 2000cc motorlu araca 1300cc gaz beynini taktırmak gibi. Ne örnek ama.:yum:

USB 3.0 bağlantısı ve donanımları iyice yaygınlaşınca bu konunda da bir düzenleme yaparlar.
Şu an için bilgisayarların en yavaş çalışan ekipmanı ne yazık ki HDD'ler.

karma35

Yeni üye
Kayıtlı üye
5 Şub 2017
8
2
3
50
s.a ellerinize saglı yanlız bn bir türlü rom tanıtamadım masaustune aldım dloid kadar geliyor sonra krasör içi boş görmuyor bunu baska yolu yokmu acaba