EFT ile Huawei Telefonlara Yazılım

EFT ile Huawei Telefonlara Yazılım

symbazz symbazz - #1
EFT İle Huawei Telefonlara Yazılım

Medyayı görüntülemek için izniniz yok! Lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.
silivriserdar silivriserdar - #2
EFT İle Huawei Telefonlara Yazılım

Medyayı görüntülemek için izniniz yok! Lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.
Bugün deneme yaptım 1 tane huawei cihazında, süper birşey. Hiç sd kart felan uğraşmak yok. 10 numara yazılımı göster yükle gitsin. Ama şöyle bir durum var, eft yazılımı başka bir harici disk üzerinden görmedi. Pc masa üstüne aldım öyle gördü yükleme yaptı. Bu İşlem diğer cihazların içinde geçerli olabilir. Çünkü samsung için de yükleme yapacaktım ama harici disk üzerimde yazılımı görese bile yükleme yapmadı.
symbazz symbazz - #3
Bugün deneme yaptım 1 tane huawei cihazında, süper birşey. Hiç sd kart felan uğraşmak yok. 10 numara yazılımı göster yükle gitsin. Ama şöyle bir durum var, eft yazılımı başka bir harici disk üzerinden görmedi. Pc masa üstüne aldım öyle gördü yükleme yaptı. Bu İşlem diğer cihazların içinde geçerli olabilir. Çünkü samsung için de yükleme yapacaktım ama harici disk üzerimde yazılımı görese bile yükleme yapmadı.

Harici üzerinden atmaması bence mantıklı. Usb bağlantı serialin hızına yetişemez ve yazılımda sıkıntı çıkar diye olabilir. Aynı 2000cc motorlu araca 1300cc gaz beynini taktırmak gibi. Ne örnek ama.:yum:
Paradox Paradox - #4
Harici üzerinden atmaması bence mantıklı. Usb bağlantı serialin hızına yetişemez ve yazılımda sıkıntı çıkar diye olabilir. Aynı 2000cc motorlu araca 1300cc gaz beynini taktırmak gibi. Ne örnek ama.:yum:

USB 3.0 bağlantısı ve donanımları iyice yaygınlaşınca bu konunda da bir düzenleme yaparlar.
Şu an için bilgisayarların en yavaş çalışan ekipmanı ne yazık ki HDD'ler.
symbazz symbazz - #5
Al bir 1 tb SSD. Keyfine bak.
Paradox Paradox - #6
Al bir 1 tb SSD. Keyfine bak.

1 TB SSD benim neyime yetsin?
:zuhaha:
symbazz symbazz - #7
4gb yetmiyor bana.
K karma35 - #8
s.a ellerinize saglı yanlız bn bir türlü rom tanıtamadım masaustune aldım dloid kadar geliyor sonra krasör içi boş görmuyor bunu baska yolu yokmu acaba
Paradox Paradox - #9
s.a ellerinize saglı yanlız bn bir türlü rom tanıtamadım masaustune aldım dloid kadar geliyor sonra krasör içi boş görmuyor bunu baska yolu yokmu acaba

Elinizde EFT Dongle var mı?
Programın kırılmış versiyonları sağlıklı çalışmıyor.
URL: https://www.mobilkulup.com//konu/eft-ile-huawei-telefonlara-yazilim.3380/