Ekran Dokunmatik Sorunu

Yazdır

esrarenx

Yeni üye
Kayıtlı üye
21 Şub 2018
2
0
1
28
Merhaba arkadaşlar hepinize selamlar.
Benim Casper F1 cihazımda garanti dönüşü bir sorun başladı. Ekran dokunmatiği sürekli donuyor kilidi açıp kapattığımda düzeliyor bazen uzun süre donma yaşamıyorum bazense insan çıldırtacan cinsten. Garantiye götürdüm cihazı ve benim bilmediğim bir haddinden fazla görünmücek ekranın en köşesindeki kırık yüzünden garanti ekran değişecek diyor. El insaf dedim ama bir çare yok kırığın zooom zoom yaparaktan resmini atıyor sizlerden yardım bekliyorum.

Ekli dosyalar

• IMG-20180814-WA0002.jpg
    IMG-20180814-WA0002.jpg
    100.6 KB · Görüntüleme: 12

Paradox

Çalışkan üye
Yönetici
Kurucu
Moderatör
22 Ara 2016
14,512
5,652
163
www.yavuzcakar.com
Teknik serviste cihazınıza nasıl bir işlem yapıldı, cihazınız nasıl bir muameleye maruz bırakıldı bilemeyiz.
Lakin şu bir gerçek ki, cihazların sökülmesi ve toplanması aşamasında yapılan bazı işlemler ne yazık ki,
Sizin yaşadığınız gibi sorunlara neden olabilmektedir.
Bu sorunların çözümü ise bazen sadece cihazın yeniden elden geçirilmesi ile sağlanmaktadır.
Size önerim, hakem heyetine başvurmanızdır.
Aksi halde uğraşır durursunuz.

Yapılan işlemlere ve cihazın maruz kaldığı muameleye tam olarak vakıf olmadığımız için net bir şeyler söylemek oldukça zor.
Yazılım yüklemesi yapmak sorunuzu çözer mi?
Denemek lazım.

• Beğen
Tepkiler: esrarenx

esrarenx

Yeni üye
Kayıtlı üye
21 Şub 2018
2
0
1
28
Bence düşüncem yazılımla olur çünki daha önceki garantiye verdikten sonra yeni yazılımla bu sorunu yaşamaya başladım bana yazılım hakkında tam detaylı bilgi ve yazılım örneği verebilirseniz çok sevinirim ve kendi işimi çözerim diye düşünüyorum. İlginiz için de teşekkür ederim

Paradox

Çalışkan üye
Yönetici
Kurucu
Moderatör
22 Ara 2016
14,512
5,652
163
www.yavuzcakar.com
Bence düşüncem yazılımla olur çünki daha önceki garantiye verdikten sonra yeni yazılımla bu sorunu yaşamaya başladım bana yazılım hakkında tam detaylı bilgi ve yazılım örneği verebilirseniz çok sevinirim ve kendi işimi çözerim diye düşünüyorum. İlginiz için de teşekkür ederim

ihtiyacınız olan her şey mevcut.
Kolay gelsin.

alicakal166

Yeni üye
Kayıtlı üye
25 Mar 2020
1
0
1
24
OLMADI REİS YA Bİ YARDIM EDERMİSİN

Moderatör tarafında düzenlendi: