Elephone P8 2017 MT6757CD İşlemcili - IMEI Repair

Yazdır

muratkorukk

Yeni üye
Kayıtlı üye
9 Eki 2017
3
0
1
38
Öncelikle herkese selamlar. Bu benim forumdaki ilk konum. Telefonum Elephone P8 2017 mtk 6757cd işlemcili. room yükleyince imei silindi .repair yapmaya çalışıyorum ama olmuyor.modem dosyasını bulamadım. ayrıca box yok usb den bir türlü bağlanamadım. bu konuda yardımcı olabilecek arkadaşlara şimdiden teşekkür ederim. Gaziantep te İş yeri olan yapabilecek arkadaşlar varsa telefonu kendisine getireyim. :) düzelttim :)

Moderatör tarafında düzenlendi:

Machine

Çalışkan üye
Kayıtlı üye
31 May 2018
851
341
63
Türkiye
Öncelikle herkese selamlar. Bu benim forumdaki ilk konum. Telefonum Elephone P8 2017 mtk 6757cd işlemcili. imei kapandı.İmei atamıyorum. modem dosyasını bulamadım. ayrıca box yok usb den bir türlü bağlanamadım. bu konuda yardımcı olabilecek arkadaşlara şimdiden teşekkür ederim. Gaziantep te İş yeri olan yapabilecek arkadaşlar varsa telefonu kendisine getireyim. :)

Toprağım hoşgelmişsin de burada en azından benim gibi insanlar imei repair işlemi için yardımcı oluyoruz. İmei repair ( tamir ) demek, yazılım yüklemesi,root,recovery yüklemek gibi sorunlardan kaynaklanan, cihazın orjinal imei numarasını onarmak ( repair ) içindir.
Bahsettiğiniz sorun T.C ceza kanunumuzca yasaktır.

• Beğen
Tepkiler: Cep Hastanesi

Paradox

Çalışkan üye
Yönetici
Kurucu
Moderatör
22 Ara 2016
14,511
5,652
163
www.yavuzcakar.com
MTK işlemcili cihazların IMEI Tamir işlemleri oldukça basittir.
Internet üzerinde bu konuyla ilgili binlerce kaynak ve yüzlerce video mevcut.
Hiç bir şey yapamazsanız, Google Play'den edinebileceğiniz basit bir uygulama ile cihazın mühendislik kodlarına erişebilirsiniz.
Bu erişimi sağladıktan sonra da, IMEI Repair işlemini sorunsuz bir şekilde yapabilirsiniz.

muratkorukk

Yeni üye
Kayıtlı üye
9 Eki 2017
3
0
1
38
Saydıklarınızın hepsini denedim. Ama olmuyor malesef. pforefyonel yardıma ihtiyacım var.modem dosyası bile yok bu işlemcinin. 6757cd 2017 de çıkmış pek yaygın değil galiba

ramborax

Yeni üye
Kayıtlı üye
5 Şub 2019
5
0
1
36
Saydıklarınızın hepsini denedim. Ama olmuyor malesef. pforefyonel yardıma ihtiyacım var.modem dosyası bile yok bu işlemcinin. 6757cd 2017 de çıkmış pek yaygın değil galiba
Merhabalar aynı sorun bende de var, mt6757cd modem ve nvram dosyalarının bulamadım, sorununuzu çözebildiniz mi acaba.

Moderatör tarafında düzenlendi: