Stock Rom Exper EasyPad-T7Q Rom

Yazdır

Paradox

Çalışkan üye
Yönetici
Kurucu
Moderatör
22 Ara 2016
14,511
5,652
163
www.yavuzcakar.com
Son düzenleme:

tekno28lojistik

Yeni üye
Kayıtlı üye
28 Haz 2017
17
4
3
eski konu; t7q tablet resetlemeye calısıyorum ekranda dokunmatik calısmıyor (muhtelen eski yazılım oldugu için) usb hata ayıklama modunu açamadıgım için rom'da yükleyemiyorum. çözümü varmıdır? yardımcı olursanız memnun olurum...

Paradox

Çalışkan üye
Yönetici
Kurucu
Moderatör
22 Ara 2016
14,511
5,652
163
www.yavuzcakar.com
eski konu; t7q tablet resetlemeye calısıyorum ekranda dokunmatik calısmıyor (muhtelen eski yazılım oldugu için) usb hata ayıklama modunu açamadıgım için rom'da yükleyemiyorum. çözümü varmıdır? yardımcı olursanız memnun olurum...

Paylaşılan yazılımı yükleyebilmeniz için cihazınızın açılmasına veya başka bir işlem yapmanıza gerek yok.
yazılım yükleme talimatında belirtildiği gibi, doğrudan yazılım yüklemesi yapabilirsiniz.

tekno28lojistik

Yeni üye
Kayıtlı üye
28 Haz 2017
17
4
3
usb hata ayıklamayı açmama gerek kalmadan talimatlar ile bir netice alabilirim yani deneyip sonucu bildireceğim.

tekno28lojistik

Yeni üye
Kayıtlı üye
28 Haz 2017
17
4
3
sorunda orda sanırım. aygıt yöneticinde görünmüyor şuanda sizin dediğiniz işleme nazaran görmedi usb hata ayıklama ilgili bir durum olarak düşünüyordum. bugun musait olursam şayet soketi bi kontrol edicem şarj almasında bi problem yok ama datası ile ilgili sokette sorun olabilir.

Paradox

Çalışkan üye
Yönetici
Kurucu
Moderatör
22 Ara 2016
14,511
5,652
163
www.yavuzcakar.com
sorunda orda sanırım. aygıt yöneticinde görünmüyor şuanda sizin dediğiniz işleme nazaran görmedi usb hata ayıklama ilgili bir durum olarak düşünüyordum. bugun musait olursam şayet soketi bi kontrol edicem şarj almasında bi problem yok ama datası ile ilgili sokette sorun olabilir.

Bir sonuca ulaşabildiniz mi?

bymen07

Yeni üye
Kayıtlı üye
4 Haz 2018
13
0
1
46
s.a hocam bu tablete ait roma ihtiyacım var fakat verilen linkler ölmüş ftp sunucuları kapatılmış sizden ricam elinizde varsa upload edermisiniz,teşekkürler