Yardım Exper Tablet Ekrana Görüntü Vermiyor

Yazdır

marlos2727

Üye
Kayıtlı üye
3 Şub 2018
37
8
8
41
merhaba arkadaslar elımde exper bır tablet var acınca ekrana exper yazısı gelıyor ve gerı gıdıyor ama tablet acık 2 dk sonra power ıle ekranı acmaya calıstıgımda ekran gelıp gerı gıdıyor tablet calısıyor ama anakartı temızledım ekran flexsıne baktım sorun yok ekran baska tablette calısıyor neden olabılır sızce

Paradox

Çalışkan üye
Yönetici
Kurucu
Moderatör
22 Ara 2016
14,511
5,652
163
www.yavuzcakar.com
merhaba arkadaslar elımde exper bır tablet var acınca ekrana exper yazısı gelıyor ve gerı gıdıyor ama tablet acık 2 dk sonra power ıle ekranı acmaya calıstıgımda ekran gelıp gerı gıdıyor tablet calısıyor ama anakartı temızledım ekran flexsıne baktım sorun yok ekran baska tablette calısıyor neden olabılır sızce

Cihazınız kapalıyken cihazınızı şarja bağladığınızda, ekranda cihazın şarj olup olmadığı ile ilgili bir bildirim oluyor mu?
Cihazınızın bataryasını kontrol edebilir misiniz, belki cihazın şarjı yoktur.
Bununla birlikte, cihaz yazılımında sorun varsa, cihaz kendi kendine kapanıyor olabilir.
Bir de yazılım yüklemesi yapmayı deneyiniz.

marlos2727

Üye
Kayıtlı üye
3 Şub 2018
37
8
8
41
KARDESIM YAZILIM DENEDIM OLMADI BATARYA FALAN SORUN YOK TABLET ACIK AMA POWE TUSUNA BASINCA ANA EKRAN HEMEN GELIP GIDIYOR TUSU DEYISTIM YINE OLMADI

coban32

Çalışkan üye
Kayıtlı üye
10 Tem 2017
759
347
63
41
Aydınlatma bobini arızalı. Cihazınız ekranı kısa süreli aydınlatıp geri kapatıyorsa ve ekranıda başka anakart üzerinde denediğinize göre bobin arızalı yüke girince geçirmiyor. Ekran fleksini bağladığınız soketin hemen yanında olur genelde. Normal çalıma esnasında ısınır sizdeki ısınmaya tenezzül bile etmeden kapatıyordur. Değiştirin düzelecektir.

Paradox

Çalışkan üye
Yönetici
Kurucu
Moderatör
22 Ara 2016
14,511
5,652
163
www.yavuzcakar.com
Aydınlatma bobini arızalı. Cihazınız ekranı kısa süreli aydınlatıp geri kapatıyorsa ve ekranıda başka anakart üzerinde denediğinize göre bobin arızalı yüke girince geçirmiyor. Ekran fleksini bağladığınız soketin hemen yanında olur genelde. Normal çalıma esnasında ısınır sizdeki ısınmaya tenezzül bile etmeden kapatıyordur. Değiştirin düzelecektir.

:alkis:

marlos2727

Üye
Kayıtlı üye
3 Şub 2018
37
8
8
41
arkadaslar anakrtta catlak varmıs ıslemcının yanında bıryerde 1 cm buyklıgınde kazıyarak tel cektım oldu ama donma yapıyor bazen sorunu bu sekılde cozmus olduk eyvallah