Çözüldü Ezcool X7 Format Atma Sorunu

Meta başlık: Ezcool X7 Format Atma Sorunu

Meta açıklama: Ezcool X7 Format Atma Sorunu

Yazdır

notito

Yeni üye
Kayıtlı üye
5 Eyl 2020
21
4
3
27
Merhabalar.
Elimde EZCOOL X7 tableti mevcut fakat şifresini unuttum. Cihazı sıfırlamak için ne yapmam gerekiyor?
Web sitesinden ROM istedim ama cevap vermiyorlar. Ayrıca internetten araştırdım fakat bu cihaza göre bir formatlama yöntemi de bulamadım.
Yardımcı olabilecek birisi var mı acaba?

Paradox

Çalışkan üye
Yönetici
Kurucu
Moderatör
22 Ara 2016
14,511
5,652
163
www.yavuzcakar.com
Cihazınızı ses kısma tuşuna basılı tutarak açtığınızda, cihazınızın Recovery bölümüne giremiyor musunuz?

Son düzenleme:

notito

Yeni üye
Kayıtlı üye
5 Eyl 2020
21
4
3
27
Bu cihazda ses açma kapatma tuşu yok işte. Sorun orada zaten.
USB ile bilgisayara bağlayınca sürücüsü yüklenemiyor. Yüklense program ile sıfırlayacağım ama o da olmuyor.Şarj ediyor ama sürücü bulamıyor.

Son düzenleme:

notito

Yeni üye
Kayıtlı üye
5 Eyl 2020
21
4
3
27
Sorun Çözüldü:kopkop:
USB'yi tanıtabilmek için öncelikle adresindeki programı indirip kurdum. Sonra tüm sürücüleri tarattım ve bana bir web sitesi açtı. Bu sitede bilgisayarımdaki eksik USB sürücülerini gördüm ve indirdim. Ardından Android Multi Tools v1.02b programı ile tablete format attım.
Ayrıca diğer tabletlerde de aynı yöntem işe yarıyor. Yalnız tablet açıldıktan sonra fabrika ayarlarına sıfırlayarak orjinal sürümüne döndürmek gerekiyor sağlık açısından.
Aynı zamanda
Android Multi Tools v1.02b programı ile tablet şifresini de format atmadan kaldırabiliyorsunuz.

:ibret:

Moderatör tarafında düzenlendi:

Paradox

Çalışkan üye
Yönetici
Kurucu
Moderatör
22 Ara 2016
14,511
5,652
163
www.yavuzcakar.com
Sorun Çözüldü:kopkop:
USB'yi tanıtabilmek için öncelikle adresindeki programı indirip kurdum. Sonra tüm sürücüleri tarattım ve bana bir web sitesi açtı. Bu sitede bilgisayarımdaki eksik USB sürücülerini gördüm ve indirdim. Ardından Android Multi Tools v1.02b programı ile tablete format attım.
Ayrıca diğer tabletlerde de aynı yöntem işe yarıyor. Yalnız tablet açıldıktan sonra fabrika ayarlarına sıfırlayarak orjinal sürümüne döndürmek gerekiyor sağlık açısından.
Aynı zamanda
Android Multi Tools v1.02b programı ile tablet şifresini de format atmadan kaldırabiliyorsunuz.

:ibret:

Geçmiş olsun.