Ezcool Z4 Rom

Yazdır

trabzon_kemal

Yeni üye
Kayıtlı üye
5 Tem 2019
10
0
1
51
üstadım elimde ezcool z4 tabletim var bunla ilgili aradığım sitelerden hiç cevap alamadım. Mümkünse bu konuya eğilmenizi rica ederim. Saygılarımla...

trabzon_kemal

Yeni üye
Kayıtlı üye
5 Tem 2019
10
0
1
51
bulunan konuya bakmış mıydınız?
dosyayı indirdim ama %90 da hata veriyor ve bu dosyayı başka siteden indirmiştim. oradaki site yöneticisi hata versede dosya calışacağını söyledi yazılımı tablete yükledim ama yüklerken %52de hata verdi ve tablet açılmıyor. ama tableti pcye bağladığımda yinede yazılım atılabilir durumda duruyor. o yüzden sağlam bir yazılım bulursam tableti geri getirme şansım var. ama sağlam bir dosya bulabilirsem :)

Paradox

Çalışkan üye
Yönetici
Kurucu
Moderatör
22 Ara 2016
14,511
5,652
163
www.yavuzcakar.com
dosyayı indirdim ama %90 da hata veriyor ve bu dosyayı başka siteden indirmiştim. oradaki site yöneticisi hata versede dosya calışacağını söyledi yazılımı tablete yükledim ama yüklerken %52de hata verdi ve tablet açılmıyor. ama tableti pcye bağladığımda yinede yazılım atılabilir durumda duruyor. o yüzden sağlam bir yazılım bulursam tableti geri getirme şansım var. ama sağlam bir dosya bulabilirsem :)

İndirdiğiniz yazılımın boyutu 1,13 GB mı?
Bende bu cihazın bir adet yazılımı mevcut.
Onun da boyutu 1,13 GB.
Yazılım yükleme işlemini ekteki dosyada belirtildiği gibi yapıyorsunuz değil mi?

Ekli dosyalar

• Ezcool M4 Yazılım Yükleme.pdf
    884.5 KB · Görüntüleme: 20
Son düzenleme:

trabzon_kemal

Yeni üye
Kayıtlı üye
5 Tem 2019
10
0
1
51
bir yazılım varmı sizde tablet yatıyor. şuna bir çoşku verip ayağa kaldırabilecekmiyim? birde bu ezcool servisi kapandımı adamlara ulaşamadım bilginiz varmı?

Paradox

Çalışkan üye
Yönetici
Kurucu
Moderatör
22 Ara 2016
14,511
5,652
163
www.yavuzcakar.com
bir yazılım varmı sizde tablet yatıyor. şuna bir çoşku verip ayağa kaldırabilecekmiyim? birde bu ezcool servisi kapandımı adamlara ulaşamadım bilginiz varmı?

Ezcool servisi kapandı mı bilmiyorum.
Lakin ben bir süre önce Ezcool'un yazılım paylaşımı yaptığı forumu ziyaret etmiştim.
Forum terk edilmiş, Spam iletilerle dolmuştu.
Sonra internet sitelerinin hizmet bitiş tarihine baktım, iki ay kadar vardı.
Kendi kendime dedim ki:
"Burası da kapanırsa insanlar Ezcool markalı cihazları için yazılım ihtiyaçlarını gideremezler."
Sonra abartısız, 3-4 gün hiç ara vermeden bütün forumdaki konuları ve konulara yazılan yorumları tek tek gezerek:
İşe yarayabilecek ne varsa hepsi arşivime ekledim.
Şu anda Ezcool'da olup da bende olmayan bir şey yoktur sanırım.
:zuhaha:

Şimdi kontrol ettim de,
paylaşılan yazılım ile bendeki yazılım aynı.
Lakin,
paylaşılan yazılımı klasöre çıkartırken hata alıyorum.
Sizde klasöre çıkartma işlemi sırasında aynı hatayı aldınız mı?

Son düzenleme:

trabzon_kemal

Yeni üye
Kayıtlı üye
5 Tem 2019
10
0
1
51
aynen bende hata alıyorum o yüzden kurulumu yapamadım yana yana Z4 ün yazılımını arıyorum ama bulamıyorum sanki türkiyede bunu alan1 kişi bşka satılmamış gibi duruyor.

Paradox

Çalışkan üye
Yönetici
Kurucu
Moderatör
22 Ara 2016
14,511
5,652
163
www.yavuzcakar.com
  • Beğen
Tepkiler: trabzon_kemal

trabzon_kemal

Yeni üye
Kayıtlı üye
5 Tem 2019
10
0
1
51
Öncelikle çok teşekkür ederim size "my savior" demek isterim. Cihaz kurtuldu... ve elinizdeki arşivi lütfen saklayınız. bu diğer kullanıcılar içinde büyük bir nimet.