İstek Fluo Jazz Tablet Root İsteği

komamira2011

Yeni üye
Kayıtlı üye
27 May 2018
4
3
3
27
tamam hocam bekliyorum bende araştırıyorum ancak henüz bulamadım...Root atmamın nedeni bu cihazı araç içerisinde kullanacağım kontağı kapattığım zaman otomatik olarak kapanması ve kontağı çevirdiğim zaman otomatik olarak açılması tıpkı gps cihazlar gibi ....onu araştırıyorum ancak onuda bulamadım:disappointed:

• Beğen
Tepkiler: silivriserdar

Ysf.krn

Yeni üye
Kayıtlı üye
16 Tem 2018
1
0
1
33
tamam hocam bekliyorum bende araştırıyorum ancak henüz bulamadım...Root atmamın nedeni bu cihazı araç içerisinde kullanacağım kontağı kapattığım zaman otomatik olarak kapanması ve kontağı çevirdiğim zaman otomatik olarak açılması tıpkı gps cihazlar gibi ....onu araştırıyorum ancak onuda bulamadım:disappointed:

S.a hocam bişi bulabildiniz mi bende de aynı cihaz var araçta kullanıcam kontak olayını çözdünüz mü ?

Paradox

Çalışkan üye
Yönetici
Kurucu
Moderatör
22 Ara 2016
14,505
5,652
163
www.yavuzcakar.com
S.a hocam bişi bulabildiniz mi bende de aynı cihaz var araçta kullanıcam kontak olayını çözdünüz mü ?

Bunun için önce cihazınızın Root'lu olması gerekli.
Sonra /system/bin/playlpm dosyasını açınız ve her şeyi siliniz.
Daha sonra aşağıdaki kodu yazarak kaydediniz.
(Bu yöntem bütün cihazlarda işe yaramamaktadır.)
Kod:
#!/system/bin/sh[/B][/CENTER][/B][/CENTER][/B][/CENTER]
[B][CENTER][B][CENTER][B][CENTER]/system/bin/reboot

Aşağıdaki araçlarla da, cihazınızı aracınız için daha kullanışlı hale getirebilirsiniz.

Son düzenleme:

byteknopc

Yeni üye
Kayıtlı üye
15 May 2018
1
0
1
44
merhaba fluo jazz tablete hard reset attım cihaz fluo simgesine gelip orda klıyor açılmıyor yardımcı olabilirmisiniz..

Paradox

Çalışkan üye
Yönetici
Kurucu
Moderatör
22 Ara 2016
14,505
5,652
163
www.yavuzcakar.com

Thor16

Yeni üye
Kayıtlı üye
26 Şub 2019
1
0
1
39
Selamun aleyküm beyler eliniz de fluo jazz tablet için rom olan var mı acaba. Varsa paylaşırsanız sevinirim kaç gündür araştırıyorum bir türlü bulamadım.

Paradox

Çalışkan üye
Yönetici
Kurucu
Moderatör
22 Ara 2016
14,505
5,652
163
www.yavuzcakar.com