Fluo Play 8 MT8163

Paradox

Çalışkan üye
Yönetici
Kurucu
Moderatör
22 Ara 2016
14,505
5,652
163
www.yavuzcakar.com
evet farkındayım. hakkınızı helal edin çok emeğiniz geçti. Yazılımla ekran gelmeyince aklıma batayra geldi. şimdi donanımsal olarak problemi araştırıyorum. batarya uçlarının lehimlerini söktüm, cihazın batarya besleme votajlarını ve yüke girdiğindeki çektiği akımı mA cinsinden ölçtüm. sanırım power supply yeterli beslemeyi sağlayamadığı için bataryayı deşarj ediyor. şu anda bataryayı harici bir güç kaynağıyla şarj ediyorum. neticeyi bildiririm.

O kadar arama yaptım ama size önerebileceğim bir şey bulamadım.
Son çare aynı işlemciye sahip cihazların yazılımlarını sırası ile denemek olabilir.

satelliter

Yeni üye
Kayıtlı üye
9 May 2020
17
0
1
47
Allah razı olsun kardeşim. Elinden geleni fazlasıyla yaptın zaten hakkını helal et. Bundan sonrasını ben halletmeye çalışacağım. Sayende elimde yeteri kadar bu işlemciyle alakalı dosya var. Donanımsal araştırmalarıma devam ediyorum. Donanımdan emin olduktan sonra yazılımları tekrardan deneyeceğim. Çözüme ulaştığımda detaylı olarak burada paylaşacağım.

Paradox

Çalışkan üye
Yönetici
Kurucu
Moderatör
22 Ara 2016
14,505
5,652
163
www.yavuzcakar.com
Allah razı olsun kardeşim. Elinden geleni fazlasıyla yaptın zaten hakkını helal et. Bundan sonrasını ben halletmeye çalışacağım. Sayende elimde yeteri kadar bu işlemciyle alakalı dosya var. Donanımsal araştırmalarıma devam ediyorum. Donanımdan emin olduktan sonra yazılımları tekrardan deneyeceğim. Çözüme ulaştığımda detaylı olarak burada paylaşacağım.

:cenaze:

samethe

Yeni üye
Kayıtlı üye
22 Ocak 2018
5
0
1
39
bende bu romu arıyorum aynı anakarta ve modele sahibiz elinde olan birisi bu romu paylaşabilirmi?

Moderatör tarafında düzenlendi:

okorkmaz29

Üye
Kayıtlı üye
27 Haz 2019
56
2
8
24
Herkesin aradığı yazılım bu mu?
Ben bunu uzun zaman önce paylamıştım.
Evet herkesin aradığı budur . Herkesin aradığı romu önceden indirmiştim zaten bunla aynı dosya boyutları felan herşeyiyle 6.0 Android sürümü var fluo olay 8 Türkiye'deki cihazların romu

okorkmaz29

Üye
Kayıtlı üye
27 Haz 2019
56
2
8
24
Evet herkesin aradığı budur . Herkesin aradığı romu önceden indirmiştim zaten bunla aynı dosya boyutları felan herşeyiyle 6.0 Android sürümü var fluo olay 8 Türkiye'deki cihazların romu
Ama bende sorun çıktı flash tols dan dowland only yaptım olmadı logoda kaldı gene sonra Format + dowland yaptım daha açılmadı tablet rom yükleniyor ama acilmiyor

samethe

Yeni üye
Kayıtlı üye
22 Ocak 2018
5
0
1
39
Elimde bu tablete ait 3 adet rom oldu3 üde sorunsuz yükleniyor ama tablet açılmıyor :bezdim:

okorkmaz29

Üye
Kayıtlı üye
27 Haz 2019
56
2
8
24
Sanırım bu cihaz için farklı bir yazılım daha mevcut.
Bilmiyorum ilk başta dowland only dedim romu atti logoda kaldi daha sonra Format + dowland yaptim bu sefer hic acilmadi. Brick olmus desem rom atiliyor ama daha oncede olmustu bu durum 1 kac defa guç düğmesine basili tuttugumda aciliyordu ama simdi açılmıyor.Baska yazilim varsa atarmisimiz rica etsem

Paradox

Çalışkan üye
Yönetici
Kurucu
Moderatör
22 Ara 2016
14,505
5,652
163
www.yavuzcakar.com
Bilmiyorum ilk başta dowland only dedim romu atti logoda kaldi daha sonra Format + dowland yaptim bu sefer hic acilmadi. Brick olmus desem rom atiliyor ama daha oncede olmustu bu durum 1 kac defa guç düğmesine basili tuttugumda aciliyordu ama simdi açılmıyor.Baska yazilim varsa atarmisimiz rica etsem

Bende olan yazılımları paylaştım.
Ne yazık ki benim elimde başka yazılım yok.