Fluo Play 8 MT8163

Yazdır

okorkmaz29

Üye
Kayıtlı üye
27 Haz 2019
56
2
8
24
Anladım.
Nasıl bir cihazsa, uygun bir yazılım bulamadık gitti.
Hocam bu flash toola attigimiz dosyalardan hangisi goruntu icin bu dosyalarin anlamlari ne proloder. Boot felan bunlari ogrenebilirmiyim bulamadim birde format attim flash tooldan ondan sonra hic acilmaya baslamadi format +dowland dedigim icin yani boyle yapinca ne oluyor nere siliniyor

Paradox

Çalışkan üye
Yönetici
Kurucu
Moderatör
22 Ara 2016
14,512
5,652
163
www.yavuzcakar.com
Hocam bu flash toola attigimiz dosyalardan hangisi goruntu icin bu dosyalarin anlamlari ne proloder. Boot felan bunlari ogrenebilirmiyim bulamadim birde format attim flash tooldan ondan sonra hic acilmaya baslamadi format +dowland dedigim icin yani boyle yapinca ne oluyor nere siliniyor

Format + Download yaptığınızda cihazın eMMC'si formatlanır.
Tabir yerinde ise eMMC boş bir HDD gibi olur.
Daha sonra da yükleme işlemi yapılır.
Bu şekilde veya farklı şekillerde, kısacası ne şekilde yükleme yaparsanız yapın,
Elinizde cihazınızın orijinal yazılımı yoksa, yükleme işleminden sonra sorun yaşarsınız.
Android bölümleri hakkında genel bilgileri arama motorlarından faydalanarak edinebilirsiniz.
Lakin bu bölümlerdeki içerikler bazen farklılık gösterebilmektedir.
Bu konu oldukça uzun ve detaylı bir konu.

okorkmaz29

Üye
Kayıtlı üye
27 Haz 2019
56
2
8
24
Format + Download yaptığınızda cihazın eMMC'si formatlanır.
Tabir yerinde ise eMMC boş bir HDD gibi olur.
Daha sonra da yükleme işlemi yapılır.
Bu şekilde veya farklı şekillerde, kısacası ne şekilde yükleme yaparsanız yapın,
Elinizde cihazınızın orijinal yazılımı yoksa, yükleme işleminden sonra sorun yaşarsınız.
Android bölümleri hakkında genel bilgileri arama motorlarından faydalanarak edinebilirsiniz.
Lakin bu bölümlerdeki içerikler bazen farklılık gösterebilmektedir.
Bu konu oldukça uzun ve detaylı bir konu.
Teşekkürler

bekironline

Yeni üye
Yasaklı üye
Kayıtlı üye
17 Ocak 2017
4
0
1
39
Yabancıların paylaştığı Fluo_Play_8_MT8163_20160512_5.1 yazılımı Android 5.1 içeriyor. Fakat şu an Türkiyede satılan T800010 modeli Android 6 içeriyor. Bu sebeple Uyumsuz.

Cihazın içinden SP Flash Tool ve Wwr MTK Tool yardımıyla orjinal yazılımı kopyaladım. Şunu bir deneyin.

Not: Cihazınız yanarsa (brick olursa ) sorumluluk kabul etmem. Sorumluluk tamamen size ait.
ustam bu yazılımı nerden bulabiliri link ölmüş