Çözüldü Fly Quantum IQ4513 Yazılımı Lazım

Yazdır

silivriserdar

Çalışkan üye
Yasaklı üye
23 Ara 2016
4,452
3,505
163
40
Rica ediyorum, lütfen. Sabahtan beri o winrarın şifresini kırmak için denemediğim brute force yöntemi kalmadı. Bir büyüklük yapın lütfen. Şu telefonu sağ salim geri vereyim arkadaşıma.
Biraz beklersen yardımcı olmaya çalışacağım. Şu anda arkadaşlarla bu konu hakkında konuşuyoruz. Senin gibi durumu olanlar için birşeyler yapabiliriz. Gerekli dosya ve yardımı yapmak için. Biraz bekle...

• Beğen
Tepkiler: YeniKaptan

silivriserdar

Çalışkan üye
Yasaklı üye
23 Ara 2016
4,452
3,505
163
40
Şu anda beni nasıl mutlu ettiniz anlatamam çok çok teşekkür ederim. Beklemedeyim.
Şimdi bu konu ile ilgili kararı sana söylüyorum. Sende gerekeni yap ve dosyaları al. Ve yardımda edeceğim sana buda extrası olsun.

Forum kurallarına uygun 50 konu açmanı istiyoruz. Ama unutma forum kurallarına uygun. Forum kurallarını iyice oku başlık nasıl yazılır. Nasıl konu açılır nelere dikkat edilir. Bu çok önemli yoksa konuların silinir ve dosyaları alamazsın.

50 konu açtığın zaman bu konudan veya özel üyelik konusu altından bildirim yap. Gerekli incelemeyi yapıp eğer forum kurallarına uygun konuları açmış isen sana dostların linkini atacağım. Ama BURADA EN ÖNEMLİ ŞEY FORUM KURALLARINA UYGUN KONU AÇMAN. Çünkü konuları tek tek inceleyip ona göre karar vereceğiz.

• Beğen

YeniKaptan

Yeni üye
Kayıtlı üye
9 Ocak 2018
10
3
3
33
Şimdi bu konu ile ilgili kararı sana söylüyorum. Sende gerekeni yap ve dosyaları al. Ve yardımda edeceğim sana buda extrası olsun.

Forum kurallarına uygun 50 konu açmanı istiyoruz. Ama unutma forum kurallarına uygun. Forum kurallarını iyice oku başlık nasıl yazılır. Nasıl konu açılır nelere dikkat edilir. Bu çok önemli yoksa konuların silinir ve dosyaları alamazsın.

50 konu açtığın zaman bu konudan veya özel üyelik konusu altından bildirim yap. Gerekli incelemeyi yapıp eğer forum kurallarına uygun konuları açmış isen sana dostların linkini atacağım. Ama BURADA EN ÖNEMLİ ŞEY FORUM KURALLARINA UYGUN KONU AÇMAN. Çünkü konuları tek tek inceleyip ona göre karar vereceğiz.
Wow. Adam akıllı 50 konu açmam en az 1 haftamı alır. Deneyeceğim.

• Beğen
Tepkiler: silivriserdar

silivriserdar

Çalışkan üye
Yasaklı üye
23 Ara 2016
4,452
3,505
163
40
Wow. Adam akıllı 50 konu açmam en az 1 haftamı alır. Deneyeceğim.
Sanmam normalde böyle bir kural yoktu ama bundan sonra senin sayende başladı. Normalde bizde sadede özel üyeler bu dosyaları görürdü. Özel üye olmakta öyle kolay değil. Zaten sizinki özel üyelik değil, sadece gerekli dosyaları vereceğiz. Ama foruma uğramaya devam ederseniz konu açarsanız paylaşım yaparsanız o zaman özel üye olursunuz.

• Beğen

symbazz

Çalışkan üye
Yasaklı üye
25 Ara 2016
3,806
2,405
163
54

SM-N950 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

sametcaylan

Yeni üye
Yasaklı üye
15 Ocak 2017
1
1
3
39
ama hakkaten tuz döküp yalatmadığınız kaldı adam muhtacım diyor yok şöyle yok böyle liseli ergen muhabbeti dönderiyorsunuz.
insan insana her zaman lazım unutmayın bir küçük dua 50 konudan değerlidir.
kimse kimsenin emeğini gasp etmiyor bilgi paylaşıldıkça güzeldir.
bir allah razı olsun demek için iki sayfayıda okudum ama gördümki egolar hala aç.
admin onurun varsa bu mesajı silme sakın okuyun belki birşeyler anlarsınız.
ben bu telefonu kırarım ama allah size muhtaç etmesin.

• Beğen
Tepkiler: metnblgn

symbazz

Çalışkan üye
Yasaklı üye
25 Ara 2016
3,806
2,405
163
54
ama hakkaten tuz döküp yalatmadığınız kaldı adam muhtacım diyor yok şöyle yok böyle liseli ergen muhabbeti dönderiyorsunuz.
bir allah razı olsun demek için iki sayfayıda okudum ama gördümki egolar hala aç.

Bunun onurla alakası yok. Sadece sizin asalaklığınızla alakası var. İnsanların onurunu sorgulamak size kalmadı. Foruma üye olurken kuralları kabul ederek üye oluyorsunuz. Kimse sizi zorla kolunuzdan tutarak üye yapmıyor. Bence ONURSUZLUK emek sarfetmeden, başkalarının emeklerini sömürerek, bedavadan birşeylere sahip olmak değil midir .? Mesela benimde uçağa ihtiyacım var. Ne yapayım, Boeinge dava falan mı açayım. Bana uçak verin diye. Herkesin birşeylere ihtiyacı var, vermemek onursuzluk vermemek ego tatmini midir sizce.? Yani boş konuşuyorsunuz. Başkalarının hakkını aramak size de düşmez.
Ha telefon sizin mülkünüz kırabilirsiniz. Allah (CC) kimseyi kimseye özellikle sizin gibilerin dualarına muhtaç etmesin.

symbazz

Çalışkan üye
Yasaklı üye
25 Ara 2016
3,806
2,405
163
54
Dosyanın sahibi zaten açıklamış. Adam bir gününü harcamış. Emek sarfetmiş. Yayınlamayabilir. İstediği kişilere verebilir. Herkesin kullanımına sunmak zorunda değil. Biraz emeğe saygı gösterin.

Paradox

Çalışkan üye
Yönetici
Kurucu
Moderatör
22 Ara 2016
14,512
5,652
163
www.yavuzcakar.com

Resmen boş muhabbet yapmışsınız.

Dua ile satın alıp, dua ile şarj ettiğiniz ve dua ile TL yüklemesi yaptığınız telefonunuzu,
Yazılımını dua ile temin edemediğiniz için dua ile gömebilirsiniz.

Görende ibadetlerinizi telefonla yapıyorsunuz sanır.

• Beğen
Tepkiler: silivriserdar

symbazz

Çalışkan üye
Yasaklı üye
25 Ara 2016
3,806
2,405
163
54
Resmen boş muhabbet yapmışsınız.

Dua ile satın alıp, dua ile şarj ettiğiniz ve dua ile TL yüklemesi yaptığınız telefonunuzu,
Yazılımını dua ile temin edemediğiniz için dua ile gömebilirsiniz.

Görende ibadetlerinizi telefonla yapıyorsunuz sanır.
:alkis::alkis::alkis:
Çok güzel bir cevap olmuş. Süper.