Çözüldü Forumda Tapatalk Uygulaması Kullanarak Konu Açma

Yazdır

silivriserdar

Çalışkan üye
Yasaklı üye
23 Ara 2016
4,452
3,505
163
40
Merhaba arkadaşlar bu paylaşacağım konuda forumumuzda nasıl kullanarak konu açılır onu anlatacağım. İleride videolu bir anlatım da yapacağım. İlk önce bulunan konuyu okuyunuz. Sonra aşağıdan devam ediniz.

Ayrıca arkadaşlar Tapatalk kullanarak açtığınız konuyu takip edebilir konunuzu gelen beğeni ve yanıtlardan anında haberiniz olur. Aynı zamanda birden fazla forum takip edebilirsiniz. Birden fazla konu takip edip anında haberiniz olur. Uzun yıllardır bu uygulamayı kullanıyorum. ve platformunda yer almaktadır.

Resimleri takip ederek konu açabilirsiniz.

Bu resimde hangi bölüme konu açmak istiyorsak o bölümü seçeceğiz. Resimde de gördüğümüz gibi Telefon, Tablet, Navigasyon ve diger konular.

Görseli görüntülemek için izniniz yok! Lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.

Bu resimde istediğimiz bölümü seçtikten sonra o bölüme giriyoruz. Ben telefon bölümünü seçtim siz başka bir bölüm ile ilgili ise açacağınız konu orayı seçin.

Bu resimde de açacağımız konu ile ilgili gene bir bölüm seçeceğiz. Benim konusunu açacağım elimdeki cihaz android işletim sistemli olduğu için android os bölümünü seçtim. Sizin farklı olabilir ona göre uygun bölümü seçerek ilgili bölüme giriniz.

Bu resimde de ilgili cihazımız ve marka seçiyoruz. Sonra o bölüme giriyoruz.

Bu resimde de ilgili modelimizi seçiyoruz.

Bu resimde de artık ilgili son noktaya geldik ve forum kurallarına uyarak konunuzu açacağız. Resime bakın ve ilgili noktaya tıklayın.

Bu resimde de konu başlığımızı, konu ile ilgili açıklamamızı, konuya resim ekleme yapacak isek resimi seçiyoruz ve ön ek tıklıyoruz. Konu ön ellerinden bizim açacağımız konuya uygun ön ek seçiyoruz. En son artık resimde de gördüğümüz gibi 5. Madde olarak konuyu açıyoruz. Hayırlı olsun. Konumuz açılmıştır.

Moderatör tarafında düzenlendi:

silivriserdar

Çalışkan üye
Yasaklı üye
23 Ara 2016
4,452
3,505
163
40
İlk defa telefonuna Tapatalk uygulaması kuranlar için. Ve kullanmayı bilmeyenler için.
Resimlerdeki işlemleri yapın ve üstteki konuyu takip edin.

Bu resimde ilgili forumu buluyoruz ve arıyoruz.

Bu resimde bulduğumuz forumu takip ediyoruz. Kullanıcı adını giriyoruz şifremizi yazıyoruz. Sonra foruma giriş yaparak üstte bulunan konudan devam ediyoruz.

Moderatör tarafında düzenlendi: