Çözüldü FRP Remove Tool

Yazdır

astek055

Çalışkan üye
Yasaklı üye
15 Mar 2017
626
427
63
31
Letgo ya ilan veriyorum. Cihaz sıfır gibi, neredeyse hiç kullanılmamış. Al kullan gibi açıklama yazıyoruz. Adam hala "cihaz sağlam mı, bir sıkıntısı varmı." gibi salak salak mesajlar atıyor. Yani demiyor ki şu açıklamayı okuyayım. Malesef insanımızda okuma sıkıntısı var. Ellerinde olsa, yani öyle bir teknoloji olsa, kulaklarının dibinde bir robot, bunlar için herşeyi okusa, "tamam indir abi, al bu cihazı sağlammış, evet bu yazılım tam senin cihaza göre, aman elleşme sakat cihaz" gibi kulağına okusa. İki bayanda yaprak sallayıp serinletse falan. Birisi ağzına karışık meyva suyunu dökse, diğeri de altından alsa.

Onu iyi dedin bak. Bizim Türk Milleti'nde ki şu üşengeçliği bi kaldıra bilsek Dünya'ya diz çöktürürüz. :):)

yorukoglu

Yeni üye
Kayıtlı üye
19 Haz 2017
9
1
3
65
FRP Remove Tool

Eki görüntülemek için izniniz yok! Lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.

Program hepimizin bildiği FRP yani google account hesabını ADB üzerinden açıyor. Program lisanslıdır. Programı çalıştırınca Active butonuna tıkladığınızda, size bilgisayarınıza özel bir Serial Key verecek. Konuya alttan mesajla bu Serial Key karşı kodunu vereceğiz ve programı aktif edeceksiniz.

Tabii ki bunu verirken, istekte bulunan üyemizin en az 2 konu açmış ve 5 mesaj atmış olması şartını getirdik. Bu şartları sağlayanlara hemen karşılık kodunu göndereceğiz. Hemen üye olup, birinci mesajda "yav abi bana da gönder" gibi mesajlar atmayınız.
Lütfen yazım kurallarına uyarak mesajınızı tekrar yazınız.

Moderatör tarafında düzenlendi:

berk2

Yeni üye
Kayıtlı üye
3 Kas 2017
12
11
3
55
Konunun ilk mesajını okursanız...

İstekte bulunan üyemizin en az 2 konu açmış ve 5 mesaj atmış olması şartını getirdik. Bu şartları sağlayanlara hemen karşılık kodunu göndereceğiz. Hemen üye olup, birinci mesajda "yav abi bana da gönder" gibi mesajlar atmayınız.
Tamam Abi BEKLİYORUM ZATEN GÜZEL Bİ KONU BULUNCA ATACAM İYİ Çalışmalar

symbazz

Çalışkan üye
Yasaklı üye
25 Ara 2016
3,806
2,404
163
54
Serial Key karşı kodunu, özel üyelerimiz, yöneticilerimiz , minimum 30 mesaj atmış ve başarı yada ödülüne bakılarak hak kazanmış kişilere verilecektir.

Şimdi aramızdan birisi konuya girip,, ee anladık der gibi geliyor bana.:D

esinti27

Yeni üye
Yasaklı üye
Kayıtlı üye
18 Mar 2017
6
1
3
44
selamün aleyküm ustam activasyon kodu alabilirmiyim

Moderatör tarafında düzenlendi:

veysel15

Üye
Kayıtlı üye
21 Ocak 2018
41
13
8
44
güzel paylaşım emegi geçen herkesten allah rzı olsun bu paylaşımla evine ekmek götüren olacaktır buna sebep olanda karşılıgını alacaktır inş