Stock Rom G-Tab P709 Rom (SIM Kart Girişi Olan Cihazlar İçin)

Yazdır

Paradox

Çalışkan üye
Yönetici
Kurucu
Moderatör
22 Ara 2016
14,512
5,652
163
www.yavuzcakar.com
G-Tab P709
(SIM Kart Girişi Olan Cihazlar İçin)

Orijinal Rom

Sunum Mobil Kulüp'e aittir.
Buradan alıntı yapacakların kaynak belirtmeleri gerekmektedir.

Rom indirme linki:
(Beklemek ve hız limiti yok.)

:anahtar::kilit:

Şifre:
(Kopyala/Yapıştır)

14.gif

16.gif

Sunum içeriği:
G-Tab P709 Rom

Son düzenleme:

e.altin98

Yeni üye
Kayıtlı üye
7 May 2017
4
0
1
26
bunu indirdikten sonra ne yapacağım konusunda yardım edermisiniz bu tableti bilgisayara bağladıktan sonra ne yapacağım işlemi başlatamıyorum

silivriserdar

Çalışkan üye
Yasaklı üye
23 Ara 2016
4,452
3,505
163
40
yazmıyor hocam sadece rom dosyası var ben tableti yükleme moduna geçiremiyorum bide hangi programla kurmam gerekiyor bunu çok araştırdım ama düzgün ve tam bilgi bulamadım

Tabletiniz işlemcisi nedir? Ve yazılım dosyasının içindeki dosyaların resmini konuya atarmısın.

Paradox

Çalışkan üye
Yönetici
Kurucu
Moderatör
22 Ara 2016
14,512
5,652
163
www.yavuzcakar.com
yazmıyor hocam sadece rom dosyası var ben tableti yükleme moduna geçiremiyorum bide hangi programla kurmam gerekiyor bunu çok araştırdım ama düzgün ve tam bilgi bulamadım

Yanılmıyorsam cihazınız Allwinner işlemcili.
bulunan videolardan bir kaç tane izlerseniz, yazılım yükleme işlemini sorunsuz bir şekilde yapabilirsiniz.

• Beğen
Tepkiler: e.altin98

e.altin98

Yeni üye
Kayıtlı üye
7 May 2017
4
0
1
26
tableti yükleme moduna geçiremiyorum bilgisayara bağlama kısmını gerçekleştiremiyorum bu tabletin bu modeli ile ilgili de hiç birşey bulamıyorum. tabletimdeki sorun sürekli kendi kendine uygulama indiriyor internet bağlantısını açtığımda normal formatla düzelmiyorda yazılımsal bir hata var sanırsam

Paradox

Çalışkan üye
Yönetici
Kurucu
Moderatör
22 Ara 2016
14,512
5,652
163
www.yavuzcakar.com
tableti yükleme moduna geçiremiyorum bilgisayara bağlama kısmını gerçekleştiremiyorum bu tabletin bu modeli ile ilgili de hiç birşey bulamıyorum. tabletimdeki sorun sürekli kendi kendine uygulama indiriyor internet bağlantısını açtığımda normal formatla düzelmiyorda yazılımsal bir hata var sanırsam

Aslında cihazınızın işlemcisi ile ilgili şüphelerim var.
Internetten temin ettiğim bilgilerin doğruluğundan şüphe duyuyorum.
Cihazınızın ana kartının fotoğrafını paylaşabilir misiniz?
Yazılım yükleme işlemini, bir de bulunan yöntemle denemeniz faydalı olacaktır.

fartim

Yeni üye
Kayıtlı üye
28 Eyl 2017
4
0
1
39
arkadaşlar benim sıkıntım bu marka tablette youtube güncellenmiyor. fabrika çıkış youtube yazılımı ile kullanılıyor. play store de youtube aç ve kaldır var güncelleme çıkmıyor. youtubeyi kaldırıp yeniden kurmayı denediğimde hata -25 kdou veriyor.. yardımlarınız için teşekkürler..

silivriserdar

Çalışkan üye
Yasaklı üye
23 Ara 2016
4,452
3,505
163
40
arkadaşlar benim sıkıntım bu marka tablette youtube güncellenmiyor. fabrika çıkış youtube yazılımı ile kullanılıyor. play store de youtube aç ve kaldır var güncelleme çıkmıyor. youtubeyi kaldırıp yeniden kurmayı denediğimde hata -25 kdou veriyor.. yardımlarınız için teşekkürler..
YouTube niye güncellemek istiyorsunuz?

Paradox

Çalışkan üye
Yönetici
Kurucu
Moderatör
22 Ara 2016
14,512
5,652
163
www.yavuzcakar.com
bu tablete yukarıdaki indirdiğim rom nasıl atabilirim..

Yazılım yükleme işlemi için konuya yazılan yorumlarda, sorunuzun cevabı, sizinle aynı soruyu soranlara daha önce zaten verilmiş.

YouTube konusuna gelince:
Yanılmıyorsam cihazınızın kapasitesi 4 GB.
Bu nedenle önce cihazınızın depolama alanında uygulama yüklemek için yer olup olmadığını kontrol ediniz.
Sonra da: Play Store uygulamasını açınız ve "Ayarlar/Play Store sürümü" yazısının üzerine tıklayınız.
Büyük olasılıkla Play Store ve Google Hizmetleri güncellendikten sonra YouTube uygulamasını güncelleyebilrisiniz.

Diyelim ki bazı nedenlerden dolayı Play Store'u güncelleyemediniz.
O zamanda, aşağıdaki videodan faydalanarak cihazınıza Root yetkisi veriniz.
Daha sonra da uygulaması ile YouTube uygulamasını kaldırınız ve yeniden yükleyiniz.

Medyayı görüntülemek için izniniz yok! Lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.