Yardım General Mobile Discovery Air Model Ve Yazılım Sorunu

silivriserdar

Çalışkan üye
Yasaklı üye
23 Ara 2016
4,452
3,505
163
40
Arkadaşlar bu cihazdan elimde var ama hangi model olduğunu bilemedim. Bu cihazdan galiba 2 tane ayrı model var. Bir T7095 diğeri ise T8074 bu rom sitede mevcut.

Şimdi ben bu cihazın 2 yazılımınıda bulmam lazım. Elimde bir tane var onu yükledim fakat cihaz sustu. Yani doğru yazılım değilmiş.

Edit: Evet bu cihazlar 2 ayrı cihazmış. İşte

Son düzenleme:
  • Beğen
Tepkiler: braveturks

symbazz

Çalışkan üye
Yasaklı üye
25 Ara 2016
3,806
2,404
163
54
Elindeki cihaza SP_Flash_Tool_v5.1352.01 ile yazılımı at. İmei gidebilir. Gidersede malum araçlarla atarsın.

Moderatör tarafında düzenlendi:

silivriserdar

Çalışkan üye
Yasaklı üye
23 Ara 2016
4,452
3,505
163
40
Elindeki cihaza SP_Flash_Tool_v5.1352.01 ile yazılımı at. İmei gidebilir. Gidersede malum araçlarla atarsın.

Bu yazılım bende var hocam. Bu yazılım olmuyor. Ama başka bir rom yükledim, yüklendi açılmasını bekliyorum. Cihaz resimleri ve uyan rom aşağıdaki resimlerde.

Görseli görüntülemek için izniniz yok! Lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.

Uyan yazılım
Edit: Bu aşağıdaki yazılım bu resimdeki cihaza uydu. Ama sp flash tool'da checkswver tikini kaldırırın.

ömer3838

Yeni üye
Kayıtlı üye
29 Eki 2017
1
0
1
22
kardeşim forumda yeniyim bendede air var ama telefon ne oluysa resetlemeye başladı 2 tane rom indirdim kurdum ama yine telefon resetyeleme başladı Gionee 5.1 i yükledim oldu ama dil ingilizce bide bu romu kurunca telegon hafızası 4 gb oldu normalde 16 gb hafıza 2 gb ram var ama ramda 1 gözüküyor başka rom varmı aceba elinizde

silivriserdar

Çalışkan üye
Yasaklı üye
23 Ara 2016
4,452
3,505
163
40
kardeşim forumda yeniyim bendede air var ama telefon ne oluysa resetlemeye başladı 2 tane rom indirdim kurdum ama yine telefon resetyeleme başladı Gionee 5.1 i yükledim oldu ama dil ingilizce bide bu romu kurunca telegon hafızası 4 gb oldu normalde 16 gb hafıza 2 gb ram var ama ramda 1 gözüküyor başka rom varmı aceba elinizde
Bu cihazın romu var bende ama upload etmek lazım. Ben bakayım başka rom bulunca paylaşırım.

• Beğen
Tepkiler: leonidasss

stadyumnetcafe

Yeni üye
Kayıtlı üye
12 Ara 2018
1
0
1
32
Arkadaşlar resimde paylastıgın cihazın aynısından var ama yüklüyorum 2 tane rom denedim yeniden başlatıp duruyor