Stock Rom General Mobile e-Tab 4 Rom

Paradox

Yönetici
Yönetici
Administrator
Bu konunun sahibi
Web sitesi
www.yavuzcakar.com
General Mobile e-Tab 4
Orijinal Rom

Sunum Mobil Kulüp'e aittir.
Buradan alıntı yapacakların kaynak belirtmeleri gerekmektedir.

Rom indirme linki:
(Beklemek ve hız limiti yok.)

:anahtar::kilit:

Şifre:
(Kopyala/Yapıştır)

Görseli görüntülemek için izniniz yok! Lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.

Görseli görüntülemek için izniniz yok! Lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.

Uyarı:
Bu cihazın 3 farklı versiyonu bulunmaktadır.
Cihaz versiyonları dağıtıldıkları okullara göre farklılık göstermektedir.
Cihaz versiyonunuzu öğrenmek için bulunan konudan faydalanabilirsiniz.

Sunum içeriği:
General Mobile e-Tab 4 Rom (3 Adet)
1: BTT Micro USB UDC 17
2: Infoline 30 PIN USB UDA 29
3: Infoline Micro USB UDB 14
Yazılım Yükleme Aracı
Sürücüler
Kurulum Açıklaması
Fastboot Dosyası
EFS Error Dosyası

Son düzenleme:

karakartal

Yeni Üye
Kayıtlı üye
merhaba sayın paradox ben bu dediğiniz işlemleri yapamıyorum çünkü tabletler kapandı ve recovery de açılmıyor 3 tabletim var ve rom atmaya çalışırken üçünü bozdum sizce bir geri dönüşü var mı?

Paradox

Yönetici
Yönetici
Administrator
Bu konunun sahibi
Web sitesi
www.yavuzcakar.com
merhaba sayın paradox ben bu dediğiniz işlemleri yapamıyorum çünkü tabletler kapandı ve recovery de açılmıyor 3 tabletim var ve rom atmaya çalışırken üçünü bozdum sizce bir geri dönüşü var mı?
Size önerim cihazlarınızı bir an önce teknik servise ulaştırmanızdır.

Hmoart

Yeni Üye
Kayıtlı üye
BirŞey Danışıcam eTab4 Tablet var Şuan Elimde Okul Tableti değil Normal General Mobile Üretimi Yani Fatih Projesi Dışında üretilen eTab4 Yazılım Yükleme Konusunda Sorun Yaşıyorum Bu Program İle Atılabilirmi?

yusuf68

Üye
Kayıtlı üye
BirŞey Danışıcam eTab4 Tablet var Şuan Elimde Okul Tableti değil Normal General Mobile Üretimi Yani Fatih Projesi Dışında üretilen eTab4 Yazılım Yükleme Konusunda Sorun Yaşıyorum Bu Program İle Atılabilirmi?
Nasıl bir sorun yasıyorsun

symbazz

Yasaklı üye
Yasaklı üye
Bu tablet Fatih projesi dışında üretilmedi. Sadece bu proje için üretildi. Belki sizin cihaz unlock edilerek normal hale getirilen cihazlardandır. Bu yazılım, cihazınıza mdm yüklü rom yükler. Bunu tekrar unlock etmeniz gerekecektir.

kkilicbey

Yeni Üye
Kayıtlı üye
merhaba ThinkDownloader ı çalıştırdığımda solda sn görünüyor file find diyorum 3 rar dosyasını ayrı ayrı gösterdim firmware update dediğimde 1 - 2 sn sonra stand by diyip bekliyor ne yapmalıyım yardımcı olurmusunuz

symbazz

Yasaklı üye
Yasaklı üye
merhaba ThinkDownloader ı çalıştırdığımda solda sn görünüyor file find diyorum 3 rar dosyasını ayrı ayrı gösterdim firmware update dediğimde 1 - 2 sn sonra stand by diyip bekliyor ne yapmalıyım yardımcı olurmusunuz

Cihazı bağlamanız lazım. Program cihazı görmüyordur. Programda start, flash, begin gibi bir ifade gösteren düğme varsa ona basmanız ve cihazınızı bağlamanız gerekiyordur.

Paradox

Yönetici
Yönetici
Administrator
Bu konunun sahibi
Web sitesi
www.yavuzcakar.com

eriselektronik

Yeni Üye
Kayıtlı üye
Aynı Sorunu Bende Yaşıyorum. Çözümünü Bulan Arkadaş varmı. Bilgisayarı Cihaz Görüyor Çünkü Seri numarasını okuyor Yazılım atmıyor.

Paradox

Yönetici
Yönetici
Administrator
Bu konunun sahibi
Web sitesi
www.yavuzcakar.com

sago

Yeni Üye
Kayıtlı üye
selam bendetablete twrp yükledim şuan twrp bölümünden çıkmıyor cihaz sadece orada kalıyor açılmıyor yazılım atıyorum genede olmuyor yardımcı olursanız sevinirim tesekkürler

Paradox

Yönetici
Yönetici
Administrator
Bu konunun sahibi
Web sitesi
www.yavuzcakar.com
selam bendetablete twrp yükledim şuan twrp bölümünden çıkmıyor cihaz sadece orada kalıyor açılmıyor yazılım atıyorum genede olmuyor yardımcı olursanız sevinirim tesekkürler
Cihazınıza TWRP üzerinden mi yazılım yüklüyorsunuz yoksa cihazın orijinal yazılımını mı yüklüyorsunuz?

Lütfen JavaScript'i etkinleştiriniz!JavaScript'i etkinleştiriniz!