Yardım General Mobile e-Tab 4

• Konbuyu başlatan itikat
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar 7
  • Görüntüleme 1K
 Yazdır

itikat

Yeni üye
Kayıtlı üye
14 Şub 2017
19
4
3
30
Selamunaleyküm elımde general mobıle etab4 var ne yaptıysam mdm kaldırma ve root atamadım forumdakınlerınınde aynısını yaptım ama olmadı.Teamwıverden baglanıp yapabılecek arkadaş varmı acaba elım kolum bağlandı :(
BU HATAYI VERIYOR

Eki görüntülemek için izniniz yok! Lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.

Moderatör tarafında düzenlendi:

Paradox

Çalışkan üye
Yönetici
Kurucu
Moderatör
22 Ara 2016
14,512
5,652
163
www.yavuzcakar.com
Bildiğim kadarıyla mevcut dosyalar artık işe yaramıyor.
Nasipse en kısa zamanda arşivime bakıp sizinle bilgi paylaşımı yapacağım.

itikat

Yeni üye
Kayıtlı üye
14 Şub 2017
19
4
3
30
Bildiğim kadarıyla mevcut dosyalar artık işe yaramıyor.
Nasipse en kısa zamanda arşivime bakıp sizinle bilgi paylaşımı yapacağım.
OLDU KARDEŞİM Bİ ARKADAŞ BAĞLANIP YAPTI ILGI VE ALAKANDAN DOLAYIO TEŞEKKÜR EDERİM KONUYU SİLEBİLİRSİNİZ

Oege156

Yeni üye
Kayıtlı üye
28 May 2019
1
0
1
21
Selam arkadaşlar aynı durumdan bende muzdaribim arkadaş bağlanıp yaptı demişsiniz nasıl yaptığı konusunda bilgi verebilir misiniz yada yapan arkdaşla iletişime geçme şansım var mı ?

delucky

Üye
Kayıtlı üye
29 Ara 2016
64
19
8
37
Selam arkadaşlar aynı durumdan bende muzdaribim arkadaş bağlanıp yaptı demişsiniz nasıl yaptığı konusunda bilgi verebilir misiniz yada yapan arkdaşla iletişime geçme şansım var mı ?
Dostum cihazı recovery moduna al önce sonra etap 4 mdm yazılımın in ofline seçerek yükle daha sonra cihazı wipe seçeneğiyle sıfırla pil seviyesi 15 in altına düştüğünde cihazı yeniden başlat de hızlı bir şekilde pil kullanımına tıkla hakkında bölümünden geliştirici seçenekleri aç sonra usb hata ayıklamayı aç pc den kingo root la rootla daha sonra sikinmesi gerekn uygulamaları sil cihazı yeniden başlat yapamazsan sabah yaz halledelim çok bast kolay gelsin