General Mobile E-Tab 4G Rom

• Konbuyu başlatan ANKA
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar 7
  • Görüntüleme 5K
 Yazdır

ANKA

Yeni üye
Kayıtlı üye
22 Eki 2017
4
0
1
43
Herkese iyi akşamlar arkadaşlar.Kısaca benim problemimi anlatayım.Bende de e tab 4g tablet var. Problem android sürüm 4.0.3 olduğu için bazı uygulamalrı yükleyemiyorum. Android sürüm eski yada uyumsuz uyarısı çıkıyor.Güncelleme kısmından güncelleme de yapamıyorum. Android sürümü nü nasıl yükseltebilirim. Yada güncellemeyi nerden,nasıl yükleyebilirim. Tavsiye edebileceğiniz uyumlu rom var mı?Yardımlarınızı bekliyorum arkadaşlar.

Paradox

Çalışkan üye
Yönetici
Kurucu
Moderatör
22 Ara 2016
14,511
5,652
163
www.yavuzcakar.com
Herkese iyi akşamlar arkadaşlar.Kısaca benim problemimi anlatayım.Bende de e tab 4g tablet var. Problem android sürüm 4.0.3 olduğu için bazı uygulamalrı yükleyemiyorum. Android sürüm eski yada uyumsuz uyarısı çıkıyor.Güncelleme kısmından güncelleme de yapamıyorum. Android sürümü nü nasıl yükseltebilirim. Yada güncellemeyi nerden,nasıl yükleyebilirim. Tavsiye edebileceğiniz uyumlu rom var mı?Yardımlarınızı bekliyorum arkadaşlar.

Bu cihazın yanılmıyorsam resmi bir güncellemesi yok.
Başka cihazların yazılımlarını deneyebilirsiniz ama o işte oldukça riskli.
bulunan konudan faydalanarak cihazınız için yazılım arayabilirsiniz.

Bu durumda en basiti şöyle yapabilirsiniz:
Uygulamaları Google Play dışından edinebilirsiniz veya aşağıdaki videodan faydalanabilirsiniz.

Medyayı görüntülemek için izniniz yok! Lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.

symbazz

Çalışkan üye
Yasaklı üye
25 Ara 2016
3,806
2,404
163
54
Custom rom bulmanız gerekecektir. Ama Meb cihazları olduğu için kimse uğraşmamıştır. Macera sizin, aramanız gerekecek.

ANKA

Yeni üye
Kayıtlı üye
22 Eki 2017
4
0
1
43
Bende ki tablet öğrencilere dağıtılan modellerden değil.O tabletler E tab 4 modeli.Bendeki E-TAB 4G olan model.Onlarda güvenlik yazılımları yada kısıtlamalar var. Bendekinde hiç bir kısıtlama yada eğitim içerikli program yok.

Paradox

Çalışkan üye
Yönetici
Kurucu
Moderatör
22 Ara 2016
14,511
5,652
163
www.yavuzcakar.com
Bende ki tablet öğrencilere dağıtılan modellerden değil.O tabletler E tab 4 modeli.Bendeki E-TAB 4G olan model.Onlarda güvenlik yazılımları yada kısıtlamalar var. Bendekinde hiç bir kısıtlama yada eğitim içerikli program yok.

Yukarıda yazdıklarımı dikkate alırsanız, sorunuzu çözersiniz.

ANKA

Yeni üye
Kayıtlı üye
22 Eki 2017
4
0
1
43
Sorunu çözemedim.Videoyu izledim söylenenleri yaptım. Ama durduruldu hatası verdi sürekli. tablete başka marka rom yükleyebilirmiyiz. illa genral mobile olması şart mı?

Paradox

Çalışkan üye
Yönetici
Kurucu
Moderatör
22 Ara 2016
14,511
5,652
163
www.yavuzcakar.com
Sorunu çözemedim.Videoyu izledim söylenenleri yaptım. Ama durduruldu hatası verdi sürekli. tablete başka marka rom yükleyebilirmiyiz. illa genral mobile olması şart mı?

Yükleyebilirsiniz.
Lakin öncelikle bu cihaza uygun bir yazılım bulmanız gerekli.
Siz cihazınıza hangi uygulamayı yüklemeye çalışıyorsunuz?

symbazz

Çalışkan üye
Yasaklı üye
25 Ara 2016
3,806
2,404
163
54
Yazılımı attınızda sonrasında mı? durduruldu hatası alıyorsunuz. Eğer öyleyse, cihazınıza el formatı atmayı deneyin.