General Mobile e-Tab 5 Açılmıyor

• Konbuyu başlatan Kasper
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar 25
  • Görüntüleme 9K
 Yazdır

Kasper

Yeni üye
Kayıtlı üye
24 Şub 2018
25
0
1
43
merhaba General Mobile e-Tab 5 var tableti açıyorum GENERAL MOBILE yazısı çıkıyor öle kalıyor hiç tepki vermiyor güç düğmesi + ses - yapıyorum 15 saniye kadar basılı tutuyorum yeniden başlıyor sonuç yine aynı şarjı bitene kadar kapanmıyor öle GENERAL MOBILE yazısı kalıyor power güç düğmesi hiç bir tepki vermiyor yardımınızı bekliyorum.

Machine

Çalışkan üye
Kayıtlı üye
31 May 2018
851
341
63
Türkiye
merhaba General Mobile e-Tab 5 var tableti açıyorum GENERAL MOBILE yazısı çıkıyor öle kalıyor hiç tepki vermiyor güç düğmesi + ses - yapıyorum 15 saniye kadar basılı tutuyorum yeniden başlıyor sonuç yine aynı şarjı bitene kadar kapanmıyor öle GENERAL MOBILE yazısı kalıyor power güç düğmesi hiç bir tepki vermiyor yardımınızı bekliyorum.

Yazılım yüklemeyi denediniz mi ?

Kasper

Yeni üye
Kayıtlı üye
24 Şub 2018
25
0
1
43
iki kez indirmeyi denedim hata veriyor iniyor ama rar bozuk

Moderatör tarafında düzenlendi:

Kasper

Yeni üye
Kayıtlı üye
24 Şub 2018
25
0
1
43
ayrıca turkdevs anlatımlarınıda denedim programlarıda mevcut

Paradox

Çalışkan üye
Yönetici
Kurucu
Moderatör
22 Ara 2016
14,512
5,652
163
www.yavuzcakar.com
Aynı dosyaları bende daha önce indirip arşivime ekledim.
Bu dosyalar *.exe dosyası olarak düzenlenmiş.
Çift tıkladığınızda size dosyaların açılacağı yeri gösteriyor.
Ayrıca üzerinde sağ tuş yaparak da sorunsuz bir şekilde klasöre çıkartabiliyorsunuz.
(Az önce tekrar kontrol ettim, bir sorun yok.)
Bu durumda iki ihtimal var.
Ya dosyalar eksik iniyor ya da WinRAR güncel değil.
Ben dosyaların hash değerlerini de paylaşayım sizinle, indirdiğiniz dosyaları bir kontrol ediniz.

Eki görüntülemek için izniniz yok! Lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.

Eki görüntülemek için izniniz yok! Lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.

General Mobile E-Tab 5 - Öğrenci
CRC32: 02FDFCDD
MD5: 6F5CB2C3253E10EDB65072DE2406E969
SHA-1: EF2453F69D5399112141D3F28D69AA711F414B2E

General Mobile E-Tab 5 - Öğretmen
CRC32: E4CC4ABC
MD5: 320136F61251624F48DEC5F9C384DBFB
SHA-1: 44BB792076091F06E4EC9DEDCA4C13BBF9DC8005

Kasper

Yeni üye
Kayıtlı üye
24 Şub 2018
25
0
1
43
hayır benim anlatmaya çalıştığım şuanda dosyalar değil ben onları temin ettim dosyalar elimde açtım hemde çok çeşiti var
sorun şu tablete işe yaramıyor

Paradox

Çalışkan üye
Yönetici
Kurucu
Moderatör
22 Ara 2016
14,512
5,652
163
www.yavuzcakar.com
hayır benim anlatmaya çalıştığım şuanda dosyalar değil ben onları temin ettim dosyalar elimde açtım hemde çok çeşiti var
sorun şu tablete işe yaramıyor

O zaman önce 'nı deneyiniz.
Daha sonrada ve bulunan orijinal yazılımlara bakınız.

Kasper

Yeni üye
Kayıtlı üye
24 Şub 2018
25
0
1
43
tablet şarja taktığım anda böle açılıyor sadece bu ekran görüntüsü var power tuğu tek başına iş yapmıyor power+ses - ise tableti yeniden başlatıyor yine resimdeki ekran sadece geliyor tablet kapanmıyor bile kapağı söktüm batarya fişini çekiyorum kapanıyor tekrar taktığımda ise hemen açılıyor yine aynı durum ekranda sadece generale mobıle yazıyor başka hiçbir şey yok.
power+ses -ses+ da denedim ondada aynı durum.

Ekli dosyalar

• 1.jpg
    1.jpg
    4 KB · Görüntüleme: 3

Machine

Çalışkan üye
Kayıtlı üye
31 May 2018
851
341
63
Türkiye
tablet şarja taktığım anda böle açılıyor sadece bu ekran görüntüsü var power tuğu tek başına iş yapmıyor power+ses - ise tableti yeniden başlatıyor yine resimdeki ekran sadece geliyor tablet kapanmıyor bile kapağı söktüm batarya fişini çekiyorum kapanıyor tekrar taktığımda ise hemen açılıyor yine aynı durum ekranda sadece generale mobıle yazıyor başka hiçbir şey yok.
power+ses -ses+ da denedim ondada aynı durum.

Batarya bağlantısını kesince, tekrar batarya bağlantısını gerçekleştirince hemen açılıyorsa kısa devre felan olabilir cihazda.

triatum

Yeni üye
Kayıtlı üye
7 Ara 2018
23
0
1
40
Merhaba arkadaslar etab5 açılışta sürekli twrp ye giriyor gabila içindeki rom silindi pc de görmüyor fabrika rom una dönemedim ne yapabilirim

ayatech

Aktif üye
Kayıtlı üye
30 Nis 2017
125
30
28
44
Merhaba arkadaslar etab5 açılışta sürekli twrp ye giriyor gabila içindeki rom silindi pc de görmüyor fabrika rom una dönemedim ne yapabilirim
Cihaz şarj alıyormu arka kapagı açıp bataryayı söküp tekrar baglayın ve cihazı biraz şarjda bekleterek tekrar açmayı deneyin olmadı buradan gerekli yazılımları indirip cihaza yazılım yükleyiniz

• Beğen
Tepkiler: triatum

triatum

Yeni üye
Kayıtlı üye
7 Ara 2018
23
0
1
40
Cihaz şarj alıyormu arka kapagı açıp bataryayı söküp tekrar baglayın ve cihazı biraz şarjda bekleterek tekrar açmayı deneyin olmadı buradan gerekli yazılımları indirip cihaza yazılım yükleyiniz
Cihaz şarj aliyor onda sorun yok usb girişi sağlam ondada sorun yok yeni yazılım yükleyeceğim ama pc tableti görmüyor başka e tab5 i görüyor usb hata ayıklama modu ile alakalı bir durum olabilirmi twrp den usb hata ayiklamayi nasıl etkinlestirebilirim

ayatech

Aktif üye
Kayıtlı üye
30 Nis 2017
125
30
28
44
Cihaz şarj aliyor onda sorun yok usb girişi sağlam ondada sorun yok yeni yazılım yükleyeceğim ama pc tableti görmüyor başka e tab5 i görüyor usb hata ayıklama modu ile alakalı bir durum olabilirmi twrp den usb hata ayiklamayi nasıl etkinlestirebilirim
Evet Usb Hata Ayıklama İle İlgili olur Şimdi cihazın içinde önemli bilgileriniz yok ise cihazı bir formatlayın sonra cihaz usb görüyormu bir deneyin twrp üzerinden nasıl etkinleştirilir yada etkinleştirilmi bilgim yok ama araştırayım sizin için

• Beğen
Tepkiler: triatum