General Mobile GM 5 Servis Yazılımı ve Orijinal Yazılımlar

Yazdır

symbazz

Çalışkan üye
Yasaklı üye
25 Ara 2016
3,806
2,404
163
54
Sunumlarda büyük harf kullanmayınız. Ve mümkünse sunum yaptığınız cihazın resminide konuya ekleyiniz.
İkinci konu, verdiğiniz dosyanın içinde İmeisi okunan bir cihaz var. Bu yüzden ben linki kaldırdım. Ve tekrar düzenledim.

Ve reklamınızı başka bir forumda yapınız. Burası reklam yapılacak bir yer değildir. Güle güle.
Vatandaşın dosya içerisine koyduğu yazı şu:

Cdn.generalmobile.com\download\GM_5.zip

ÜSTEKİ ADRESİ ADRES ÇUBUĞUNA YAPIŞTIR

NOT:BULAMADIĞINIZ BİR ÇOK ARIZA SONUCU VE YAZILIMI GRUBUMUZDA BULABİLİRSİNİZ

grumuzun linki aşağıdadır

melodi yükleme işlemide grupta anlatılmıştır.

Paradox

Çalışkan üye
Yönetici
Kurucu
Moderatör
22 Ara 2016
14,511
5,652
163
www.yavuzcakar.com
Sunumlarda büyük harf kullanmayınız. Ve mümkünse sunum yaptığınız cihazın resminide konuya ekleyiniz.
İkinci konu, verdiğiniz dosyanın içinde İmeisi okunan bir cihaz var. Bu yüzden ben linki kaldırdım. Ve tekrar düzenledim.

Ve reklamınızı başka bir forumda yapınız. Burası reklam yapılacak bir yer değildir. Güle güle.
Vatandaşın dosya içerisine koyduğu yazı şu:

Cdn.generalmobile.com\download\GM_5.zip

ÜSTEKİ ADRESİ ADRES ÇUBUĞUNA YAPIŞTIR

NOT:BULAMADIĞINIZ BİR ÇOK ARIZA SONUCU VE YAZILIMI GRUBUMUZDA BULABİLİRSİNİZ

grumuzun linki aşağıdadır

melodi yükleme işlemide grupta anlatılmıştır.

:alkis:

• Beğen
Tepkiler: aligsm

palet64

Yeni üye
Kayıtlı üye
10 Şub 2018
1
2
3
60
GM5 SERVİS YAZILIMI VE ORJİNAL YAZILIMLAR LİNKTE GEREKLİ AÇIKLAMAYI OKUYUN

not plusa olmaz
merhaba arkadaşım kızıma ait general mobile elite plus modeli (3 gb ram-32 gb hafıza) lı telefona güncelleme gelmediği için yeni yazılım atmak istiyorum yukarıda paylaştığın yazılım uyarmı eğer uymassa o telefona hangi güncel yazılımı (sistem güncellemesi alacak) atabilirim

symbazz

Çalışkan üye
Yasaklı üye
25 Ara 2016
3,806
2,404
163
54
merhaba arkadaşım kızıma ait general mobile elite plus modeli (3 gb ram-32 gb hafıza) lı telefona güncelleme gelmediği için yeni yazılım atmak istiyorum yukarıda paylaştığın yazılım uyarmı eğer uymassa o telefona hangi güncel yazılımı (sistem güncellemesi alacak) atabilirim
Bu yazılım sizin cihazınıza uymaz. İlgili bölümde yazılım paylaşılmıştır.

Feyzu28

Yeni üye
Kayıtlı üye
8 Eyl 2018
1
0
1
23
Bir takım yazılımlar sonucu kapalı şarj animasyonu silindi bu yazılımı atarsam düzelir mi yada düzelmesi için ne yapmam lazım gm5

sedat

Üye
Kayıtlı üye
30 Ocak 2017
40
6
8
37
allah razı olsun root yapayım diye telefonun canına okumuştum bu yazılım kurtaracak insallah sağolun arkadaslar