General Mobile GM 8 Önemli

Derya245

Yeni üye
Kayıtlı üye
28 Kas 2018
6
0
1
45
İyi Geceler general mobile gm8 play storeden yüklenen uygulamanın ana ekranda görünmesini istemiyorum klasöre taşıyorum ama yine ana ekranda da kalıyor maalesef yani ana ekranda gözükmemesi için ne yapabilirim veya uygulamayı nasıl saklayabilirim yardımcı olursanız sevinirim ana ekranda gözükmesin ne yapmalıyım çok uğraştım ama bi türlü ana ekrandan kalkmıyor amacım gizli kalması

Paradox

Çalışkan üye
Yönetici
Kurucu
Moderatör
22 Ara 2016
14,505
5,652
163
www.yavuzcakar.com
Öncelikle:
Google Play uygulamasını açınız.
Ana sayfada sol üst köşede bulunan menü ikonuna dokununuz.
Açılan sol menü sütununda yer alan Ayarlar’ı takip ediniz.
Ayarlar sayfasında yer alan ana ekrana simge ekle seçeneğinin karşısındaki işareti kaldırınız.
Böylelikle bundan böyle indirdiğiniz uygulamaların kısayolları ana ekrana eklenmeyecektir.
Bu işlemden sonra ana ekrandan kısa yolları kaldırınız ve kalkmasalar bile cihazınızı yeniden başlatınız.
Kısa yollar hala ana ekranda ise, uygulamaları tamamen kaldırıp yeniden yükleyiniz.
Google Play ayarlarında bahsettiğim ayar yoksa, ki bazı cihazlarda olmuyor ve siz cihazı yeniden başlatmanıza rağmen sorun yaşıyorsanız,
Farklı bir Launcher kullanabilirsiniz.

Uygulama gizlemekten kastınız, uygulama her yerden gizlensin, sadece ben göreyim ise, onun için başka yöntemler mevcut.

Derya245

Yeni üye
Kayıtlı üye
28 Kas 2018
6
0
1
45
General mobile gm8 de Yok dediğiniz baktım daha önce ve Google den de çok araştırdım YouTube den Videolar izledim Yok yani birde dediğim gibi yüklediğim uygulama ana ekrana düşmesin veya klasöre taşıdığımda ana ekranda da kalmasın ben klasöre taşıyorum ana ekranda aynı uygulama duruyor ben taşıdıktan sonra ana ekranda kalsın istemiyorum evt benden başkası görmesin ama proğram çalışsın yine ben açmadan da ekran görüntüsü atmayı bilmiyorum bilsem atıcam ne demek istediğimi o zaman daha iyi anlarsınız ☺️

Paradox

Çalışkan üye
Yönetici
Kurucu
Moderatör
22 Ara 2016
14,505
5,652
163
www.yavuzcakar.com
General mobile gm8 de Yok dediğiniz baktım daha önce ve Google den de çok araştırdım YouTube den Videolar izledim Yok yani birde dediğim gibi yüklediğim uygulama ana ekrana düşmesin veya klasöre taşıdığımda ana ekranda da kalmasın ben klasöre taşıyorum ana ekranda aynı uygulama duruyor ben taşıdıktan sonra ana ekranda kalsın istemiyorum evt benden başkası görmesin ama proğram çalışsın yine ben açmadan da ekran görüntüsü atmayı bilmiyorum bilsem atıcam ne demek istediğimi o zaman daha iyi anlarsınız

Anladım.
Siz bir uygulama yüklemek istiyorsunuz.
Bu yüklediğiniz uygulamayı da sadece siz görmek istiyorsunuz.
Bunun için cihazınızın Ayarlar bölümünde, özel bir ayar yoksa,
ile istediğiniz şeyi yapabilirsiniz.

Görseli görüntülemek için izniniz yok! Lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.

Ayrıca forumumuzda görsel ekleme bölümü mevcut.
Fotoğraf simgesinin üstüne bir kere tıklarsanız, ne yapacağınızı anlarsınız.

Derya245

Yeni üye
Kayıtlı üye
28 Kas 2018
6
0
1
45
B çünkü uygulamayı da gördüm Google den ama ben Samsung da falan olduğu gibi uygulamayı klasöre taşımak istiyorum ana ekranda kalmasa bile yeterli benim ekstra proğram yüklemek istemiyorum

Derya245

Yeni üye
Kayıtlı üye
28 Kas 2018
6
0
1
45
Size yarın ekran görüntüsü atabilirsem detaylı ekran görüntüsü atıcam

Derya245

Yeni üye
Kayıtlı üye
28 Kas 2018
6
0
1
45
Yüklemeye çalıştığın dosya çok büyük diyor nasıl yükleyebilirim mobilden yükleme yapcam