Yardım Hafıza Kartı Biçimlendirilemiyor

sdt01

Yeni üye
Kayıtlı üye
20 Şub 2019
16
0
1
33
Hafıza kartını biçimlendiremiyorum sdcard formatter denedim olmadı nasıl düzeltebilirim

Paradox

Çalışkan üye
Yönetici
Kurucu
Moderatör
22 Ara 2016
14,505
5,652
163
www.yavuzcakar.com
Hafıza kartında yazma koruması olabilir mi?
Bir de MiniTool Partition Wizard isimli programı denemenizi öneririm.
Ücretsiz versiyonu işinizi görecektir.

sdt01

Yeni üye
Kayıtlı üye
20 Şub 2019
16
0
1
33
Hafıza kartında yazma koruması olabilir mi?
Bir de MiniTool Partition Wizard isimli programı denemenizi öneririm.
Ücretsiz versiyonu işinizi görecektir.
Hafıza kartını telefonda dahili hafıza yapmıstım bir süre öyle kullandım sonra telefona format attım hafıza kartını desteklemir hatası verdi harici olarak biçimlendiriyorum yine düzelmiyor bilgisayarda deniyorum windows biçimlendirmeyi bitiremedi hatası veriyor formatter buna benzer programlar denedim yine sorun çözülmedi şimdi sizin önerdiğiniz programı deniyecem

Paradox

Çalışkan üye
Yönetici
Kurucu
Moderatör
22 Ara 2016
14,505
5,652
163
www.yavuzcakar.com
Hafıza kartını telefonda dahili hafıza yapmıstım bir süre öyle kullandım sonra telefona format attım hafıza kartını desteklemir hatası verdi harici olarak biçimlendiriyorum yine düzelmiyor bilgisayarda deniyorum windows biçimlendirmeyi bitiremedi hatası veriyor formatter buna benzer programlar denedim yine sorun çözülmedi şimdi sizin önerdiğiniz programı deniyecem

Bir deneyiniz.
Olmazsa, Diskpart üzerinden de bir deneme yaparsınız.

sdt01

Yeni üye
Kayıtlı üye
20 Şub 2019
16
0
1
33
Bir deneyiniz.
Olmazsa, Diskpart üzerinden de bir deneme yaparsınız.
Diskpart ı bir çok sefer denedim başarısız oldu birde şöyle hafıza kartı 2 tane gözüküyor disk yönetimindede bilgisayae bölümündede çıkarabilir h ve f olarak gözüküyor

Lord Raiden

Always...
Kayıtlı üye
11 Mar 2018
186
28
28
Konu hortlamasın aman dikkat.
Aslında uzun bi cevap yazıyordum da konu eski olduğundan ulaşamayabiliriz diye yazmadım.
Eğer hala sorunu çözmek istiyorsanız bir kaç öneride bulunabilirim.

Bu konu ile ilgili de bir rehber gelecek Temmuz başlarında.
Etti 2 rehber sözüm.

:kopkop:
Edit: Konu neden Akıllı Saat kategorisinde ? Doğru yerlere açılırsa faydamız daha kolay dokunur.