Hafıza Kartı Biçimlendirilemiyor

Hafıza Kartı Biçimlendirilemiyor

S sdt01 - #1
Hafıza kartını biçimlendiremiyorum sdcard formatter denedim olmadı nasıl düzeltebilirim
Paradox Paradox - #2
Hafıza kartında yazma koruması olabilir mi?
Bir de MiniTool Partition Wizard isimli programı denemenizi öneririm.
Ücretsiz versiyonu işinizi görecektir.
S sdt01 - #3
Hafıza kartında yazma koruması olabilir mi?
Bir de MiniTool Partition Wizard isimli programı denemenizi öneririm.
Ücretsiz versiyonu işinizi görecektir.
Hafıza kartını telefonda dahili hafıza yapmıstım bir süre öyle kullandım sonra telefona format attım hafıza kartını desteklemir hatası verdi harici olarak biçimlendiriyorum yine düzelmiyor bilgisayarda deniyorum windows biçimlendirmeyi bitiremedi hatası veriyor formatter buna benzer programlar denedim yine sorun çözülmedi şimdi sizin önerdiğiniz programı deniyecem
Paradox Paradox - #4
Hafıza kartını telefonda dahili hafıza yapmıstım bir süre öyle kullandım sonra telefona format attım hafıza kartını desteklemir hatası verdi harici olarak biçimlendiriyorum yine düzelmiyor bilgisayarda deniyorum windows biçimlendirmeyi bitiremedi hatası veriyor formatter buna benzer programlar denedim yine sorun çözülmedi şimdi sizin önerdiğiniz programı deniyecem

Bir deneyiniz.
Olmazsa, Diskpart üzerinden de bir deneme yaparsınız.
S sdt01 - #5
Bir deneyiniz.
Olmazsa, Diskpart üzerinden de bir deneme yaparsınız.
Diskpart ı bir çok sefer denedim başarısız oldu birde şöyle hafıza kartı 2 tane gözüküyor disk yönetimindede bilgisayae bölümündede çıkarabilir h ve f olarak gözüküyor
Paradox Paradox - #6
Diskpart ı bir çok sefer denedim başarısız oldu birde şöyle hafıza kartı 2 tane gözüküyor disk yönetimindede bilgisayae bölümündede çıkarabilir h ve f olarak gözüküyor

TeamViewer ID gönderebilir misiniz?
Bir bakayım.
S sdt01 - #7
TeamViewer ID gönderebilir misiniz?
Bir bakayım.
id 1 453 449 022 buyrun
S sdt01 - #8
id 1 453 449 022 buyrun
Pc kapandı da id 1 453 449 022
S sdt01 - #9
Pc kapandı da id 1 453 449 022
Bu hafıza karı kurtulurmu dün gece bakmıştınız ?
Paradox Paradox - #10
Bu hafıza karı kurtulurmu dün gece bakmıştınız ?

Bilmiyorum.
Biraz daha uğraşmak gerekebilir.
Lord Raiden Lord Raiden - #11
Konu hortlamasın aman dikkat.
Aslında uzun bi cevap yazıyordum da konu eski olduğundan ulaşamayabiliriz diye yazmadım.
Eğer hala sorunu çözmek istiyorsanız bir kaç öneride bulunabilirim.

Bu konu ile ilgili de bir rehber gelecek Temmuz başlarında.
Etti 2 rehber sözüm.

:kopkop:
Edit: Konu neden Akıllı Saat kategorisinde ? Doğru yerlere açılırsa faydamız daha kolay dokunur.
URL: https://www.mobilkulup.com//konu/hafiza-karti-bicimlendirilemiyor.8798/