Custom Rom HI-LEVEL HLV-T702 Jelly Bean 4.1.2 Rom

Yazdır

Paradox

Çalışkan üye
Yönetici
Kurucu
Moderatör
22 Ara 2016
14,511
5,652
163
www.yavuzcakar.com
HI-LEVEL HLV-T702 Jelly Bean 4.1.2 Rom

Sunum Mobil Kulüp'e aittir.
Buradan alıntı yapacakların kaynak belirtmeleri gerekmektedir.

A101'ler de satılan HI-LEVEL HLV-T702 tablet bilgisayarlara ait modifiyeli Rom dosyasıdır.

Uyarı:
Rom yükleme işlemi sırasında tüm verileriniz silinir.
Bu nedenle dosyalarınızı başka bir ortama yedekleyiniz.

Rom'un özellikleri:
Cyanogen Mod. Dilediğiniz temaları yükleyebilirsiniz.
Dosya sistemi ext4 olarak değiştirildi. Uygulamalar daha hızlı açılmaktadır.
Sistem Root yetkileri ile gelir. Cihazda Root olmak için uğraşmazsınız.
NAND Flash alanı, 512MB'dan 2,3GB'a çıkartıldı. Dilediğiniz kadar uygulama kurabilirsiniz.
Recovery sistemi "CWM 6.0.1.5 Recovery" ile değiştirildi.
Backup ve Restore işlemlerini yapabilirsiniz.
USB Bluetooth cihazlarının cihaz üzerinden çalışması için ayarlar yapıldı.
Çoğu sistemde çalışmayan Google Chrome web tarayıcısı sisteme eklendi.
Sistem optimize edildi ve ince ayarlar yapıldı.
Sisteme OverClock işleminin uygulanması mümkün kılındı.
Ve daha fazlası...

Rom indirme linki:
(Beklemek ve hız limiti yok.)

:anahtar::kilit:

Şifre:
(Kopyala/Yapıştır)

14.gif

16.gif

Sunum içerisinde Rom'u kurmak için gerekli tüm programlar mevcuttur.
Ayrıca yüklemenin nasıl yapıldığını anlatan, tarafımca hazırlanan anlatımda sunuma eklenmiştir.

Sunum denenmiştir.

Son düzenleme:

bnymncng

Yeni üye
Kayıtlı üye
10 Şub 2019
1
0
1
26
Selamlar acaba romu deneyen oldu mu bide bnm tabletin dokunmatiği kırık mouse veya klavye taksam yükleyebilirmiyim ki?

atf

Yeni üye
Kayıtlı üye
8 Eyl 2017
8
0
1
47
yavuz bey romu sorunsuz yükledim.Lakin tablet yeniden başlamadı.şu an sarj ışıgı dahi yanmıyor ne yapmamı önerirsiniz.Şu an tableti pc de görmüyor.özelden mesaj atarsanız memnun olurum.

Paradox

Çalışkan üye
Yönetici
Kurucu
Moderatör
22 Ara 2016
14,511
5,652
163
www.yavuzcakar.com
yavuz bey romu sorunsuz yükledim.Lakin tablet yeniden başlamadı.şu an sarj ışıgı dahi yanmıyor ne yapmamı önerirsiniz.Şu an tableti pc de görmüyor.özelden mesaj atarsanız memnun olurum.

Çok ilginç bir durum.
Sorunun yazılımdan kaynaklandığını düşünmüyorum.
Paylaşılan yazılım, defalarca farklı cihazlara yüklenmiş bir yazılımdır.
Cihazınızın yazılım yükleme işleminden önceki durumu hakkında bilgi verebilir misiniz?
Bu aşamada cihazınıza Stock Rom yüklemesi yapmayı deneyebilirsiniz.

atf

Yeni üye
Kayıtlı üye
8 Eyl 2017
8
0
1
47
Cevap için teşekkürler.Tablet Hı level logosunda kitlenip kalıyordu.Kapatamıyordum.Ancak bataryasının elektiriğini kestiğimde kapatabiliyordum.Dediğim gibi romu sorunsuz kurdu.Ok dedikten sonra cihazın şarj ışıgı falan yanmamaya başladı.Şu an pc de görmüyor.Tık yok.Bakalım başka bir pc ye driverları kurup pc görürse stock rom yükleme denemesi yapacağım.

Paradox

Çalışkan üye
Yönetici
Kurucu
Moderatör
22 Ara 2016
14,511
5,652
163
www.yavuzcakar.com
Cevap için teşekkürler.Tablet Hı level logosunda kitlenip kalıyordu.Kapatamıyordum.Ancak bataryasının elektiriğini kestiğimde kapatabiliyordum.Dediğim gibi romu sorunsuz kurdu.Ok dedikten sonra cihazın şarj ışıgı falan yanmamaya başladı.Şu an pc de görmüyor.Tık yok.Bakalım başka bir pc ye driverları kurup pc görürse stock rom yükleme denemesi yapacağım.

Bu cihazın şarj ışığı var mıydı yahu?
O kadar uzun zaman oldu ki, cihazın neye benzediğini bile unuttum.
Anladığım kadarıyla cihazınızın Nand Flash'ı ömrünü doldurmuş.

Elinizdeki cihaz RockChip işlemcili.
Bu cihaza bilgisayardan yazılım yükleme işlemini en sağlıklı bir şekilde,
Microsoft Windows 7 işletim sisteminde yapabilirsiniz.
Microsoft Windows 7 üzerinde sürücü sorunu yaşarsınız.

TRUYNES

Yeni üye
Kayıtlı üye
18 Ocak 2019
3
0
1
32
Romu yükledim recovery ekranı açıldı fixleri yüklerken kapandı birdahada açılmadı.s 1 saattir açamıyorum neyaptıysam

Paradox

Çalışkan üye
Yönetici
Kurucu
Moderatör
22 Ara 2016
14,511
5,652
163
www.yavuzcakar.com
Romu yükledim recovery ekranı açıldı fixleri yüklerken kapandı birdahada açılmadı.s 1 saattir açamıyorum neyaptıysam

Yazılım yükleme işlemini daha önce bizzat ben defalarca yaptım.
Herhangi bir sorun yaşamadım.
Cihazınızın güç tuşuna otuz saniye basılı tutup tekrar açmayı deneyebilir misiniz?

TRUYNES

Yeni üye
Kayıtlı üye
18 Ocak 2019
3
0
1
32
Yazılım yükleme işlemini daha önce bizzat ben defalarca yaptım.
Herhangi bir sorun yaşamadım.
Cihazınızın güç tuşuna otuz saniye basılı tutup tekrar açmayı deneyebilir misiniz?
Tekrar Merhaba, tüm tuş kombinasyonlarını denedim belki 1 dakika bile tuttum olmuyordu. Hiçbir ekran görüntüsü ışık vesaire olmamasına rağmen işlemci çok sıcaktı. Tableti 1 gün beklettim şarjının bitmesini istedim. Şarjı bitip şarja takarak açtığımda sorunsuz bir şekilde açıldı :)
Şükürler olsun.

Tek sıkıntı şuan rom ile birlikte gelen bir kamera uygulaması yok. Marketten birkaçtane yükledim kamera açılıyor ama hiçbiri kayıt yapamıyor.
Whatsapp'tan görüntülü sohbet uaparken karşı taraf kameramı sırf yeşil bir ekran olarak görüyor. Bende kendi kameram dahil gözüküyor ama karşı tarafa görüntü yeşil gidiyor.

Yani dediğim gibi tek sorun kamera uğraşıyorum ama yardımcı olabilirseniz müthiş olur.
Rom müthiş...

Paradox

Çalışkan üye
Yönetici
Kurucu
Moderatör
22 Ara 2016
14,511
5,652
163
www.yavuzcakar.com
Tekrar Merhaba, tüm tuş kombinasyonlarını denedim belki 1 dakika bile tuttum olmuyordu. Hiçbir ekran görüntüsü ışık vesaire olmamasına rağmen işlemci çok sıcaktı. Tableti 1 gün beklettim şarjının bitmesini istedim. Şarjı bitip şarja takarak açtığımda sorunsuz bir şekilde açıldı :)
Şükürler olsun.

Tek sıkıntı şuan rom ile birlikte gelen bir kamera uygulaması yok. Marketten birkaçtane yükledim kamera açılıyor ama hiçbiri kayıt yapamıyor.
Whatsapp'tan görüntülü sohbet uaparken karşı taraf kameramı sırf yeşil bir ekran olarak görüyor. Bende kendi kameram dahil gözüküyor ama karşı tarafa görüntü yeşil gidiyor.

Yani dediğim gibi tek sorun kamera uğraşıyorum ama yardımcı olabilirseniz müthiş olur.
Rom müthiş...

Ne yazık ki artık bu cihaz için daha fazla yapabileceğim bir şey yok.
Cihazınızı mevcut hali ile kullanmaktan başka bir çareniz yok gibi görünüyor.

• Beğen
Tepkiler: TRUYNES