Stock Rom HI-LEVEL HLV-T707 Rom

Yazdır

Paradox

Çalışkan üye
Yönetici
Kurucu
Moderatör
22 Ara 2016
14,512
5,652
163
www.yavuzcakar.com
Resmi sitesindeki yazılımı %61'de kalıyor. Yetkili servisini aradık yavşak ağzını yaya yaya sanki biz bir şey bilmiyoruz gibi ukalaca davranarak konuşuyor. Günde 40 50 cihaz elimden geçiyor bu tabletin resmi sitesindeki yazılımı arızalı. Adam arızayı kabul etmiyor usb değiştir diyor.

Konuya yazılan yorumlarda paylaşılan bir yazılım var.
O yazılımı denediniz mi?
Bu arada, HI-LEVEL servisi sizinde söylediğiniz gibi, gerçekten berbattır.

stillwater

Yeni üye
Kayıtlı üye
25 Şub 2017
23
2
3
116
Ankara
O yazılımla kaldırıp iade ettim zaten. Bulandan paylaşandan imkan sağlayandan Allah razı olsun ustam.

Paradox

Çalışkan üye
Yönetici
Kurucu
Moderatör
22 Ara 2016
14,512
5,652
163
www.yavuzcakar.com
Konu içeriğini güncelledim ve bu cihazla uyumlu diğer yazılımların indirme bağlantısını konuya ekledim.

tabletcimm

Yeni üye
Kayıtlı üye
26 Mar 2022
2
0
1
23
Merhabalar hocam paylaştığınız custom romlar hatalı. Mevcut olarak android 4.1.1 kullanıyorum fakat birçok platform desteğini sonlandırdığı için tablet iş görmüyor. Bu cihaz için costum rom bulamadım. Nereden bulabilirim yada farklı yollar ile android sürümünü nasıl yükseltebilirim yardımcı olur musunuz? Edit: Rom Portlama diye bir yöntem varmış. Yapılabilir mi?

Son düzenleme:

Paradox

Çalışkan üye
Yönetici
Kurucu
Moderatör
22 Ara 2016
14,512
5,652
163
www.yavuzcakar.com
Merhabalar hocam paylaştığınız custom romlar hatalı. Mevcut olarak android 4.1.1 kullanıyorum fakat birçok platform desteğini sonlandırdığı için tablet iş görmüyor. Bu cihaz için costum rom bulamadım. Nereden bulabilirim yada farklı yollar ile android sürümünü nasıl yükseltebilirim yardımcı olur musunuz? Edit: Rom Portlama diye bir yöntem varmış. Yapılabilir mi?

Paylaşılan yazılımların hepsini zamanında tek tek denemiş ve bir sorun yaşamamıştım.
Yazılımların hatalı olduğu kanaatine nasıl vardınız?
Cihazınızın donanımı oldukça eski, bu nedenle güncel bir yazılım çalıştırması pek olası gibi görünmüyor.
Ayrıca bildiğim kadarıyla bu cihaz için düzenlenmiş güncel bir yazılım da ne yazık ki yok.
Cihazınızı mevcut hali ile kullanmaktan başka bir çareniz yok gibi görünüyor.

tabletcimm

Yeni üye
Kayıtlı üye
26 Mar 2022
2
0
1
23
Paylaşılan yazılımların hepsini zamanında tek tek denemiş ve bir sorun yaşamamıştım.
Yazılımların hatalı olduğu kanaatine nasıl vardınız?
Cihazınızın donanımı oldukça eski, bu nedenle güncel bir yazılım çalıştırması pek olası gibi görünmüyor.
Ayrıca bildiğim kadarıyla bu cihaz için düzenlenmiş güncel bir yazılım da ne yazık ki yok.
Cihazınızı mevcut hali ile kullanmaktan başka bir çareniz yok gibi görünüyor.
Flash sırasında %xx kalıyor. Birindeyse ekteki hatayı alıyorum. Bir de flashlamadan önce bu romlarn android sürülerini görüntüleyebiliyor muyuz?

Ekli dosyalar

• sasfadfs.png
    sasfadfs.png
    46.8 KB · Görüntüleme: 3

Paradox

Çalışkan üye
Yönetici
Kurucu
Moderatör
22 Ara 2016
14,512
5,652
163
www.yavuzcakar.com
Flash sırasında %xx kalıyor. Birindeyse ekteki hatayı alıyorum. Bir de flashlamadan önce bu romlarn android sürülerini görüntüleyebiliyor muyuz?

İlginç.
Sorun yazılım yükleme aracından veya yazılım yükleme aracındaki seçimlerden kaynaklanıyor olabilir.
Bu cihaz için paylaşılan Custom Rom ve Stock Rom'ların Android sürümlerinin hepsi aynı.
Kısacası, bu cihaza benim paylaştığım Custom Rom'ları yüklemeniz de sizin sorununuzu çözmeyecek.