Çözüldü Hometech HT 7RT Rom Resimli Yükleme Anlatımı

Meta başlık: Hometech HT 7RT Rom Resimli Yükleme Anlatımı

Meta açıklama: Hometech HT 7RT Rom Resimli Yükleme Anlatımı

Yazdır

samazung

Üye
Kayıtlı üye
8 Eki 2018
76
37
18
46
Hometech HT 7RT Rom Resimli Yükleme Anlatımı

İlk önce
romu indirin.

Tabletinizi komple kapatın.

yazılım yükleme programını indirin.

Rockchip sürücülerini bilgisayarınıza tanıtın.

Pencerede iken sağ tıklayın ve Load Config seçin

Eki görüntülemek için izniniz yok! Lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.

İndirdiğimiz yazılımın içindeki config_16.cfg seçin.

Loader sekmesini kaldırın. parametre seçeneğinden başlayarak, her satırda en sondaki bölüme tıklayarak
indirdiğimiz yazılımda Name kısmına denk gelen dosyayı seçiyoruz. Ve aşağıda Run düğmesine basıyoruz. Elbette aşağıda yazdığı gibi Found One MSC device yazısını gördüyseniz.

Ve mutlu son.

Bu işlemi başka forumda yayınlayanlar hem bu foruma bağış yapsınlar hemde benim nickimi versinler. Ama diğer malum siteye taşıyanlara hakkımı helal etmem, ona göre.

Moderatör tarafında düzenlendi:

samazung

Üye
Kayıtlı üye
8 Eki 2018
76
37
18
46
bu yazılımı yükledim ve tablet çöktü ne yapabilrim yardımcı olurmusunuz
Mutlaka bir yerde yanlış birşey yapmışsınızdır. Benim bu yükleme yaptığım üçüncü cihaz. Bir hata almadım. Sürücüleriniz doğru yüklendimi. Presedürü tekrar baştan deneyin. Yükleme yaptığınız cihazın verilen modelle aynı olduğuna emin olun.

teleteknik32

Yeni üye
Kayıtlı üye
1 Şub 2017
13
1
3
39
cihaz hometech ht 7rt içini acıp baktım işlemci rockchip rk3126c driveri kontrol edeyim tekrar ama driver görmese yükleme yapmazdı yükledi downloading ok dedi ve bir daha acılmadı

samazung

Üye
Kayıtlı üye
8 Eki 2018
76
37
18
46
Loader tikini kaldırmadınız o zaman. Yada cihaz ram entegresi arızalıdır. Yazılım yüklenir ama açmaz. Ya da config 16 değilde config 8 seçip deneyin.

efsanae6868

Yeni üye
Kayıtlı üye
23 Ocak 2017
20
0
1
21
ustalarım ben yanlış rom yükledim şuan cihaz sustu nasıl ayaga kaldıra bilirim cihaz da şuan hiç tepki yok yardımcı olacak ustam varmı geri nasıl kaldıra bilirim

egenet58

Yeni üye
Kayıtlı üye
18 Mar 2017
12
1
3
46
USB tanınmadı hatası yüzünden bir türlü rom atmayı beceremedim!.. Kabloda değiştim aynı. Tablet her açılışta başlamak yerine format ekranına geçiyor. Format atıyorum tekrar formata geçiyor. Hangi işlemi yaparsam yapayım aynı. Rom yüklemek içinde USB TANINMADI hatasını aşamıyorum. Bir önerisi olan varsa ve paylaşırsa sevinirim.