Hometech HT 7RT Rom

Yazdır

eternal_92

Yeni üye
Kayıtlı üye
5 Haz 2017
4
0
1
49
merhabalar arkadaşlar burada yazılanların hepsini yaptım arkadaşın gönderdiği fotoğrafla aynı tablet fakat hiç bir türlü yazılım olmadı yükleniyor ekrana ışık veriyor görüntü yok başka elinde yazılım rom olan var mı acaba yardımlarınız için şimdiden teşekkürler.

Paradox

Çalışkan üye
Yönetici
Kurucu
Moderatör
22 Ara 2016
14,511
5,652
163
www.yavuzcakar.com
merhabalar arkadaşlar burada yazılanların hepsini yaptım arkadaşın gönderdiği fotoğrafla aynı tablet fakat hiç bir türlü yazılım olmadı yükleniyor ekrana ışık veriyor görüntü yok başka elinde yazılım rom olan var mı acaba yardımlarınız için şimdiden teşekkürler.

Konuya yazılan iletilerde birden çok yazılımın indirme bağlantısı paylaşılmış.
Hepsini denediniz mi?

eternal_92

Yeni üye
Kayıtlı üye
5 Haz 2017
4
0
1
49
Konuya yazılan iletilerde birden çok yazılımın indirme bağlantısı paylaşılmış.
Hepsini denediniz mi?
tüm yazılımları denedim ve yazılımlar çalıştırmadı denene romlarda tablette sadece ekran ışığını yakmaktadır. Not: tablet arızalı demeyin romları denemeden önce açılan bir tabletti ve sadece şifresi unutulan bir tableti

Paradox

Çalışkan üye
Yönetici
Kurucu
Moderatör
22 Ara 2016
14,511
5,652
163
www.yavuzcakar.com

eternal_92

Yeni üye
Kayıtlı üye
5 Haz 2017
4
0
1
49
Hakikaten öyleymiş.
Konuya yazılan yorumlarda bazı indirme bağlantıları paylaşılmış.
Onlara baktınız mı?
hepsine tek tek denedim hiç biri olmadı bu tabletde demekki işe yaramiyor burada ki romlar bilginiz olsun anakartın farkli bir versiyonu varsa onlarda belki işe yarardir yukarda ki paylaşılan fotograda ki anakart var elimde aynısı ise burada ki romlar işe yaramiyor bilginiz olsun eğer bulursam rom halen denemekteyim burada paylaşacağım :)

Paradox

Çalışkan üye
Yönetici
Kurucu
Moderatör
22 Ara 2016
14,511
5,652
163
www.yavuzcakar.com
hepsine tek tek denedim hiç biri olmadı bu tabletde demekki işe yaramiyor burada ki romlar bilginiz olsun anakartın farkli bir versiyonu varsa onlarda belki işe yarardir yukarda ki paylaşılan fotograda ki anakart var elimde aynısı ise burada ki romlar işe yaramiyor bilginiz olsun eğer bulursam rom halen denemekteyim burada paylaşacağım :)

Umarım bulursunuz.
Doğrusu bende bu sürecin sonunu çok merak ediyorum.