Stock Rom Hometech İdeal 10S Rom

Yazdır

uluzeus

Yeni üye
Kayıtlı üye
16 Ocak 2017
7
1
3
42
merhaba hometech destek bölümünde ideal 10 s rom paylaşılmamış bu konuda yardımınızı bekliyorum

ilyasalt

Yeni üye
Kayıtlı üye
27 Mar 2019
4
0
1
39
Merhaba yazılımı sorunsuz yükledikten sonra ekran karardı cihaz arka planda calışıyor fakat ekran gelmiyor üç kere daha yazılım yükledim drğişen olmadı fikirlerinizi bekliyorum anakart numarası s80r rev:2.1 b

Paradox

Çalışkan üye
Yönetici
Kurucu
Moderatör
22 Ara 2016
14,511
5,652
163
www.yavuzcakar.com
Merhaba yazılımı sorunsuz yükledikten sonra ekran karardı cihaz arka planda calışıyor fakat ekran gelmiyor üç kere daha yazılım yükledim drğişen olmadı fikirlerinizi bekliyorum anakart numarası s80r rev:2.1 b

Cihazınızın ekranında bir sorun yoktu değil mi?
Cihazınızı açtıysanız, flex kablolar yerinden oynamış olabilir, onları kontrol etmeniz faydalı olacaktır.
Belki de cihazın aynı marka ve model olmalarına rağmen farklı versiyonları mevcuttur.
Olmazsa, bir de bulunan yazılımı deneyebilir misiniz?

ilyasalt

Yeni üye
Kayıtlı üye
27 Mar 2019
4
0
1
39
Cihazınızın ekranında bir sorun yoktu değil mi?
Cihazınızı açtıysanız, flex kablolar yerinden oynamış olabilir, onları kontrol etmeniz faydalı olacaktır.
Belki de cihazın aynı marka ve model olmalarına rağmen farklı versiyonları mevcuttur.
Olmazsa, bir de bulunan yazılımı deneyebilir misiniz?
Yazılımı indirip deneyeceğim yardımınız için tesekkür ederim

ilyasalt

Yeni üye
Kayıtlı üye
27 Mar 2019
4
0
1
39
Yanlış anlamadıysam, belirtilen cihazlarla sizin cihazınızın ana kartı aynı.
O cihazların yazılımlarını da denemek faydalı olabilir.
İlk gönderdiğiniz linki indiriyorum olmazsa bu yazılımıda deneyeceğim yazılımlar cihaza uyarsa açılış yazısını hometech olarak değiştirebilirmiyim tekrar yardımınız için çok tesekkür ediyorum

Paradox

Çalışkan üye
Yönetici
Kurucu
Moderatör
22 Ara 2016
14,511
5,652
163
www.yavuzcakar.com
İlk gönderdiğiniz linki indiriyorum olmazsa bu yazılımıda deneyeceğim yazılımlar cihaza uyarsa açılış yazısını hometech olarak değiştirebilirmiyim tekrar yardımınız için çok tesekkür ediyorum

Değiştirebilirsiniz.
Lakin bu oldukça zahmetli bir iş olacaktır.
Açılış animasyonu içinde böyle bir uğraşa girmek, ne bileyim bence değmez.

shirleypbell

Yeni üye
Kayıtlı üye
27 Şub 2020
3
0
1
34
Merhaba, Yazılımı yükledikten sonra beyaz ekran çıkıyor, öyle kalıyor. logo falan da yok, neden olabilir?

EliteMan

Çalışkan üye
Yasaklı üye
27 Kas 2019
1,137
527
113
18
Cihaz Yazılım Seçiyo Olabilir Farklı Yazılım Deneyiniz​

midascicero

Yeni üye
Kayıtlı üye
25 Ağu 2019
2
0
1
44
aynı sıkıntı bende de var. burdaki bütün yazılımları denedim olmadı. ya beyaz ekran veyahut siyah ekran

Paradox

Çalışkan üye
Yönetici
Kurucu
Moderatör
22 Ara 2016
14,511
5,652
163
www.yavuzcakar.com

Bu cihazla ilgili daha önce bir kaç defa arama yapmışım, şimdi tekrar arama yaptım ama ne yazık ki işe yarar bir şey bulamadım.
Bu sorunu daha önce bulunan konuda da çözmeye çalışmışız ama ne yazık ki şimdiki gibi sonuçsuz kalmış.

bu cihazın yazılımı var ama neden insanlar sorun yaşamış anlayamadım.

• Beğen
Tepkiler: ottom