Stock Rom Hometech İdeal Tab 8 IPS 3G Rom

Yazdır

unalcanertok

Yeni üye
Kayıtlı üye
24 Ağu 2017
7
0
1
34
Abi Ben Yazılımı Kuruyorum Sorun Olmuyor Lakin Kapandığında Tablet Bir Daha Açılmıyor. D: Bu konunun Eski Olduğunu Biliyorum Ama Çaresiz Kaldım Ve Artık Şu an Casper Via s8 Romu Kuracağım Herşeyleri Aynı Tableti Kullanabilelim Yeter Zaten Kurulduğunu Biliyorum Chipsetler Falan Aynı.

Bu Tableti Alıcaklara Tavsiyem Almayın.

Paradox

Çalışkan üye
Yönetici
Kurucu
Moderatör
22 Ara 2016
14,511
5,652
163
www.yavuzcakar.com
Abi Ben Yazılımı Kuruyorum Sorun Olmuyor Lakin Kapandığında Tablet Bir Daha Açılmıyor. D: Bu konunun Eski Olduğunu Biliyorum Ama Çaresiz Kaldım Ve Artık Şu an Casper Via s8 Romu Kuracağım Herşeyleri Aynı Tableti Kullanabilelim Yeter Zaten Kurulduğunu Biliyorum Chipsetler Falan Aynı.

Bu Tableti Alıcaklara Tavsiyem Almayın.

Yapmayı planladığınız işlem oldukça risklidir.
Cihazınızın donanımından kaynaklanan bir arızası olabilir.
Size önerim cihazınızı teknik servisine göndermenizdir.

unalcanertok

Yeni üye
Kayıtlı üye
24 Ağu 2017
7
0
1
34
orjinal romu indirdim ama flash tool yani factory tool programı lazım. sadece programı lazım yazılım bende var yardım edermisiniz programın linkini atarmısınız webde bulamadım

Paradox

Çalışkan üye
Yönetici
Kurucu
Moderatör
22 Ara 2016
14,511
5,652
163
www.yavuzcakar.com
orjinal romu indirdim ama flash tool yani factory tool programı lazım. sadece programı lazım yazılım bende var yardım edermisiniz programın linkini atarmısınız webde bulamadım

Nasıl yani, bir önceki iletinizde başka bir markanın yazılımının yüklenmediğini yazmışsınız.
Yazılım yükleme aracınız yoksa, yazılım yükleme işlemini neyle denediniz?
da sizin bir yazılım mevcut.
Cihazınızın özellikleri ile karşılaştırma yapıp deneme yapabilirsiniz.

unalcanertok

Yeni üye
Kayıtlı üye
24 Ağu 2017
7
0
1
34
dosyalar vardı atıcak programı koymamışlardı bende 0 dan indirdim ve orjinalini kurdum ama kurduksan sora siyah ekran geliyor açılmıyor!
garantiyede götürmem zaten.dediğiniz yazılım 7.inch tablet için bizim tablet 8 inch o iş yatar zaten :D