Stock Rom Hometech Quad Tab 7i Rom

Yazdır

Paradox

Çalışkan üye
Yönetici
Kurucu
Moderatör
22 Ara 2016
14,512
5,652
163
www.yavuzcakar.com
Piyasada yok ta, bizler nereden buluyoruz. Verilen linkten gerekli yerlere girseydiniz, yazılımı bulabilirdiniz.

Doğrudan indirme bağlantısını paylaşmanız hiç iyi olmamış.
Üç tık ile basit bir şekilde yazılıma ulaşacak kapasitesi olmayan üyemiz,
Emin olun yazılım yüklemesi de yapamaz, cihazı berbat eder.

symbazz

Çalışkan üye
Yasaklı üye
25 Ara 2016
3,806
2,404
163
54
Berbat etsinler ki, bizler de para kazanalım. Servisler para kazansın.

mandrake

Yeni üye
Kayıtlı üye
4 May 2019
4
0
1
43
Elimde Hometech Quad Tab 7i tablet var. ben bunu ne fabrika ayarlarına döndürebiliyorum. Ne de ROM atabiliyorum.
Manufacturer Tool programıyla yapmaya çalışıyorum. %11 de kalıyor. os flash failure adb enum failed hatası veriyor.

E:Installer device ignored
E:No valid installer medium found.
FASTBOOT CMD WAITING...
Could not open/sys/devices/virtual/backlight hatası veriyor ve kalıyor. 3 aydır değişik yollar denedim ama rom yükleyemedim ve format atamadım. Yardımcı olursanız sevinirim.

Paradox

Çalışkan üye
Yönetici
Kurucu
Moderatör
22 Ara 2016
14,512
5,652
163
www.yavuzcakar.com
Elimde Hometech Quad Tab 7i tablet var. ben bunu ne fabrika ayarlarına döndürebiliyorum. Ne de ROM atabiliyorum.
Manufacturer Tool programıyla yapmaya çalışıyorum. %11 de kalıyor. os flash failure adb enum failed hatası veriyor.

E:No valid installer medium found.
FASTBOOT CMD WAITING...
Could not open/sys/devices/virtual/backlight hatası veriyor ve kalıyor. 3 aydır değişik yollar denedim ama rom yükleyemedim ve format atamadım. Yardımcı olursanız sevinirim.

Yazılım yükleme işlemini bir de Microsoft Windows 7 işletim sistemi yüklü bir cihazda deneyebilir misiniz?

• Beğen
Tepkiler: mandrake

mandrake

Yeni üye
Kayıtlı üye
4 May 2019
4
0
1
43
tamam üstat ilk fırsatta deneyeceğim ve yazacağım. teşekkürler

mandrake

Yeni üye
Kayıtlı üye
4 May 2019
4
0
1
43
Yazılım yükleme işlemleri sırasında bilgisayarınızın Aygıt Yöneticisi'ni gözlemliyor musunuz?
Sürücülerle ilgili bir sorun yaşıyor olabilirsiniz.

Bakıyorum her seferinde driverları kurulu aygıt yöneticisinde gözüküyor cihaz. Sıkıntı yok. Şu an gene denedim gene aynı hatalar. Hiç bir değişiklik yok üstat...
Ben böyle bir firma böyle bir cihaz hayatımda görmedim. Servise ver diye mi yapmışlar nedir.

Paradox

Çalışkan üye
Yönetici
Kurucu
Moderatör
22 Ara 2016
14,512
5,652
163
www.yavuzcakar.com
Bakıyorum her seferinde driverları kurulu aygıt yöneticisinde gözüküyor cihaz. Sıkıntı yok. Şu an gene denedim gene aynı hatalar. Hiç bir değişiklik yok üstat...
Ben böyle bir firma böyle bir cihaz hayatımda görmedim. Servise ver diye mi yapmışlar nedir.

Cihaz elimde olmadığı için ne yazık ki net bir şeyler söyleyemiyorum.
Sizin içinde uygunsa uygun bir zamanda uzaktan bilgisayarınıza bağlanıp bakmak isterim.