Hometech Wi101 Driver

Meta başlık: Hometech Wi101 Driver

Meta açıklama: Hometech Wi101 Driver

murat ayaz

Yeni üye
Kayıtlı üye
10 Haz 2021
11
0
1
33
merhabalar benim de dokunmatik sorunum var. tam olarak ne ile çözdünüz yardımcı olabilir misiniz? çok driver denedim ama olmadı.
bir de ya bios ya da entegreden arızalı usb sorunum var.
cihaz soğukken klavyesini ve portu görüyor ancak daha sonra yeniden başlattığımda bir daha hiç dış aygıtlarını görmüyor. sadece micro porttan otg ile kablosuz klavye mouse kullanıyorum şu anda yazarken.
yardımcı olursanız sevinirim
Ht destek den wi 101 yazılımını indirip yükledin mi

anonthekankırır

Yeni üye
Kayıtlı üye
30 Haz 2021
5
0
1
24
Şuanda uzun denemeler ve çökmeler sonrası birçok format ile boğuştum ama sonunda hallettim install bat dosyasını yönetici olarak çalıştırın a düzeldi

anonthekankırır

Yeni üye
Kayıtlı üye
30 Haz 2021
5
0
1
24
Şimdi tek sorun yeniden başlatınca biosun bile usb portunu ve kendi klavyesini görmeme sorunu. Işığı yanmadan başladıysa format atmak yada farklı sistem denemek ölüm oluyor. Sebebini bulamadım Bi türlü. Biosu tekrar yükledim ama olmadı

Paradox

Çalışkan üye
Yönetici
Kurucu
Moderatör
22 Ara 2016
14,505
5,652
163
www.yavuzcakar.com
Şimdi tek sorun yeniden başlatınca biosun bile usb portunu ve kendi klavyesini görmeme sorunu. Işığı yanmadan başladıysa format atmak yada farklı sistem denemek ölüm oluyor. Sebebini bulamadım Bi türlü. Biosu tekrar yükledim ama olmadı

İlginç bir durum.
Bu durumun işletim sistemi ile bir ilgisi olduğunu düşünmüyorum.
Klavye bağlantı noktalarını bir kontrol edebilir misiniz?

anonthekankırır

Yeni üye
Kayıtlı üye
30 Haz 2021
5
0
1
24
5 volt geliyor akıllı saati filan şarj ediyor portlar pinler lehimler sağlam ve sıkı ancak data pinlerini aktifleştirmiyor usb hub chipi sanırsam. Şuan 1 gündür kapatmadım halen sorun yok ama kapatıp açarsam biliyorum hiç görmeyecek. Şükür ki Micro usb ve kart girişi bağımsız olarak her zaman
çalışıyor.

Eki görüntülemek için izniniz yok! Lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.

Moderatör tarafında düzenlendi:

Paradox

Çalışkan üye
Yönetici
Kurucu
Moderatör
22 Ara 2016
14,505
5,652
163
www.yavuzcakar.com
5 volt geliyor akıllı saati filan şarj ediyor portlar pinler lehimler sağlam ve sıkı ancak data pinlerini aktifleştirmiyor usb hub chipi sanırsam. Şuan 1 gündür kapatmadım halen sorun yok ama kapatıp açarsam biliyorum hiç görmeyecek. Şükür ki Micro usb ve kart girişi bağımsız olarak her zaman
çalışıyor.

Eki görüntülemek için izniniz yok! Lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.

Hometech ile iletişim kurdunuz mu, size bir şey önerdiler mi?

Mbalturk

Yeni üye
Kayıtlı üye
19 May 2021
5
0
1
31
Cihazınızın tam olarak modeli nedir?
hometech ultra tab 8w hocam.

Hatta ainol w8 konusunda paylaştığınız stok w8.1 romunu indirdim kurulumu anlattığınız gibide yaptım ama yine çözüm olmadı. hatta cihazı dokumatik olmadan usb mause ile kullanıyorum driver falan yüklemek için bu seferde bişi yaparken çat diyip kapanıyor. açıyorum bida 2 dk sonra tekrar kapanıyor.

Paradox

Çalışkan üye
Yönetici
Kurucu
Moderatör
22 Ara 2016
14,505
5,652
163
www.yavuzcakar.com
hometech ultra tab 8w hocam.

Hatta ainol w8 konusunda paylaştığınız stok w8.1 romunu indirdim kurulumu anlattığınız gibide yaptım ama yine çözüm olmadı. hatta cihazı dokumatik olmadan usb mause ile kullanıyorum driver falan yüklemek için bu seferde bişi yaparken çat diyip kapanıyor. açıyorum bida 2 dk sonra tekrar kapanıyor.

AnyDesk ID verirseniz bir bakabilirim.

fhdsksjdf

Yeni üye
Kayıtlı üye
3 Eki 2021
1
0
1
24
hocam benimde dokunmatikte sorunum var basıyorum başka bi yerde baloncuk cıkıyor rica etsem el atar mısın

sworion

Yeni üye
Kayıtlı üye
12 Şub 2019
1
0
1
27
@Paradox konuyu affınıza sığınarak hortlatıyorum tüm driverları bir şekilde yükledim ses de geliyor fakat dokunmatik çalışmıyor, saçma sapan baloncuklar çıkıyor. Yardımcı olabilir misiniz? Tekrardan özür dileyerek konuyu hortlatıyorum. Hometech driver link ölü, servisi aradığımda bize gönderin dediler. Bir haftadır bu cihazla uğraşıyorum denemediğim driver ve yol kalmadı.

edit: sorun 1 hafta süren çabadan sonra çözülmüştür. Driverler hiçbir yerde yok
Medyayı görüntülemek için izniniz yok! Lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.

bu linkle sıkıntı hallolmuştur.

Moderatör tarafında düzenlendi:

Paradox

Çalışkan üye
Yönetici
Kurucu
Moderatör
22 Ara 2016
14,505
5,652
163
www.yavuzcakar.com
@Paradox konuyu affınıza sığınarak hortlatıyorum tüm driverları bir şekilde yükledim ses de geliyor fakat dokunmatik çalışmıyor, saçma sapan baloncuklar çıkıyor. Yardımcı olabilir misiniz? Tekrardan özür dileyerek konuyu hortlatıyorum. Hometech driver link ölü, servisi aradığımda bize gönderin dediler. Bir haftadır bu cihazla uğraşıyorum denemediğim driver ve yol kalmadı.

edit: sorun 1 hafta süren çabadan sonra çözülmüştür. Driverler hiçbir yerde yok
Medyayı görüntülemek için izniniz yok! Lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.

bu linkle sıkıntı hallolmuştur.

Geçmiş olsun.