Hometech Wi101 Windows 10 Yazılım İsteği

Meta başlık: Hometech Wi101 Windows 10 Yazılım İsteği

Meta açıklama: Hometech Wi101 Windows 10 Yazılım İsteği

Yazdır

SYI

Yeni üye
Kayıtlı üye
SORUNLAR

Sorun:Ekranı kapatıp açınca wifi ye bağlanıyor ama internet erişimi yok diyor.

Sorun:Ses az ve kulaklıktan ses gelmiyor

Sorun:Cihazın ekran ayarını dikey yapıp yataya çevirdiğimde ekran otomatik dönüyor fakat yataydan dikeye otomatik geçmiyor...

Çözüm:tableti dönderince ekranı dönmeyenler veya ters dönenler için.aygıt yöneticisinden kaldır deyip sürücüleri de sil opsiyonunu seçerek sürücüyü kaldırdıktan sonra aşağıdaki sürücüyü kurarak sorunu çözebilirler :
güncel sürücüleri :

yedek :

32bit :

umarım sızlere yardımı olur

Moderatör tarafında düzenlendi:

Cherefstar

Yeni üye
Yasaklı üye
Kayıtlı üye
12 Eki 2020
9
0
1
40
Malesef onlar olmuyor.kendi sitesindeki driverlar uymuyor.internete baglayamadim.harici usb wlan taktim.oda calismiyor driveri kurulu olsa bile

Cherefstar

Yeni üye
Yasaklı üye
Kayıtlı üye
12 Eki 2020
9
0
1
40
Cep telefonumu usb ile bagladim.telefonun menusunden usb ile internet paylas dedim. Driver boost u kurdum oldu.baska hicbir sekilde olmuyor.

Cherefstar

Yeni üye
Yasaklı üye
Kayıtlı üye
12 Eki 2020
9
0
1
40
İlginiz icin cok tesekkur ederim.Cok yArdimci oldunuz.ilgilendiniz.cevap verdiniz.

kulanıcı55

Yeni üye
Kayıtlı üye
17 Kas 2020
1
0
1
20
Hometech Wi 10 ile Hometech Wi 101 elbette aynı cihazlar değiller.
Şayet cihazınız Hometech Wi 10 ise, ileride sürücü sorunları yaşamamanız için size önerim:
Cihazınıza yeniden yazılım yüklemesi yapmanızdır.
Daha sonra da cihazınıza uygun sürücüleri indirerek cihazınıza yüklemenizdir.
Şayet cihazınız Hometech Wi 10 ise ve sorun yaşamaya devam ederseniz, cihazınızla ilgi bölüme konu açınız.
Aksi halde bu konuya yazılanlar bilgi karmaşasına neden olacak ve diğer kullanıcıları yanıltacaktır.
bende wi 10 var otomatik onarım diyor sabah tan akşama kadar aynı format nasıl atabilirim ?

hasan_20

Yeni üye
Kayıtlı üye
27 Mar 2017
17
0
1
32
ustalarım iyi akşamlar usb 64 bit yazdırdım ama bi türlü usb deb başlatamıyorum yardımcı olurmusnuz