Stock Firmware HTC 10 Rom İsteği

Yazdır

silivriserdar

Çalışkan üye
Yasaklı üye
23 Ara 2016
4,452
3,505
163
40
Zaten başı belada Google'ın Play Store'daki sahte uygulamalarla Bakalım İOS'a geçeriz belki...
Aslında en güzeli Windows Phone bana göre ama Microsoft işi bıraktı. Sağlam bir telefon yapıp piyasaya bir girseydi keşke... Kesinlikle kullanacağım telefon Microsoft'un telefonu olur. Android her önüne gelen dosya ve uygulamayı alıyor saçmalıyor bazen. İzinler, hatalar derken iyice aptallaştı. Adam akıllı arayüzü olan telefonu yok. iOS desen imkan çok kısıtlı, çoğu şey için para ödemek zorundasın, ama Windows öyle değildi bence...
Haklısınız wp biraz paraya kıyıp mağaza yelpazesini genişletseydi çok iyi olurdu. Güvenlik yönünden de çok iyiydi.

chakby

Yeni üye
Kayıtlı üye
22 Haz 2018
1
0
1
34
Hocam HTC 10'a dair herşeyi biliyorum bu hariç.
S-off, S-on yapma, bootloader kilidini açma, kapama, fastboot komutları ile düzenleme, , custom rom yükleme, twrp yükleme, brick cihazı kurtarma, build dosyasına dair, custom rom editleme, cid ve mid değiştirme falan filan işte...
Ama gel gelelim bu Ruu.exe dosyasını bir türlü bulamadım HTC 10 M27 versiyonu için. O sayfada yok maalesef ya da ben yanlış biliyorum. Youtube, XDA'ya falan baktım birşey yok. Herkes Ruu.zip şeklinde yüklüyor. Onu da öğrenirsem zaten içinden geçeceğim cihazın. Ayrıca bayağı kapsamlı bir anlatım yapmayı da düşünüyorum burada şu Ruu.exe ile de rom flaşlamayı da öğrenirsem zaten. Bildiklerim tam olsun diye uğraşıyorum.

HTC 10!

kardeşim merhaba. ben viper10 için gelen son güncellemeyi(viper10 6.0.0) yükledikten sonra HTC10'um bootloopa girdi. Önceki sürümü yüklemek istesem bu sefer de simcard okumamaya başladı. telefonum şebekesiz bir tablet gibi oldu. bana yardımcı olabilirsen duacın olurum. özelden telimi yazıyorum lüttfen bilgilerini paylaş. işim gereği telefonumu kullanmam lazım.