Stock Rom HTC Desire 326G IMEI Tamiri Sorunu

Yazdır

silivriserdar

Çalışkan üye
Yasaklı üye
23 Ara 2016
4,452
3,505
163
40
Görseli görüntülemek için izniniz yok! Lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.
Görseli görüntülemek için izniniz yok! Lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.

Arkadaşlar bu cihazdan elimde var. Spedrum işlemcili bir cihaz root yapamadım ve imei tamiri yapamadım.

Denenen yöntemler: King root, kingo root pc ve apk olarak denendi. Write imei ile denedi hata veriyor. Octoplus,z3x ve spt box destek vermiyor. Tavsiyelerinizi bekliyorum. Teşekkürler.

Son düzenleme:
  • Beğen
Tepkiler: braveturks

silivriserdar

Çalışkan üye
Yasaklı üye
23 Ara 2016
4,452
3,505
163
40

braveturks

Çalışkan üye
Yasaklı üye
3 Ocak 2017
1,011
839
113
38
Hocam biraz araştırma yaptım,
1205y modeli için geçerli olan flash atma ve imei yazma prosedürlerinin aynen bu cihaz içinde geçerli olduğu bilgileri yer alıyor. Gerçi dün telefonda konuştuğumuzda zaten bu yöntemleri uyguladığınızdan bahsetmiştiniz.
Acaba diyorum, telefonu bilgisyara bağlayıp driver'ları kaldırıp tekrar yüklesen ya da driverleri güncelleyip tekrar denesen?
Ayrıca bir önceki gönderide paylaştığım program tam olarak htc 326G işlemci modeline imei atmak için(miş)
Rica etsem spd sürücü dosyalarını kaldırıp, tamamen silip tekrar yükler misin?
Sonra aynı prosedürleri tekrar deneyince bir ihtimal olur.
İyi çalışmalar.

silivriserdar

Çalışkan üye
Yasaklı üye
23 Ara 2016
4,452
3,505
163
40
Hocam biraz araştırma yaptım,
1205y modeli için geçerli olan flash atma ve imei yazma prosedürlerinin aynen bu cihaz içinde geçerli olduğu bilgileri yer alıyor. Gerçi dün telefonda konuştuğumuzda zaten bu yöntemleri uyguladığınızdan bahsetmiştiniz.
Acaba diyorum, telefonu bilgisyara bağlayıp driver'ları kaldırıp tekrar yüklesen ya da driverleri güncelleyip tekrar denesen?
Ayrıca bir önceki gönderide paylaştığım program tam olarak htc 326G işlemci modeline imei atmak için(miş)
Rica etsem spd sürücü dosyalarını kaldırıp, tamamen silip tekrar yükler misin?
Sonra aynı prosedürleri tekrar deneyince bir ihtimal olur.
İyi çalışmalar.

Teşekkürler hocam, iade ettim. Yazılım Ücret aldım sadece 4 ay süresi var zaten. Ayrıca 2 tane PC'de denedim spedrum sürücüleri tekrar kurdum ama fayda etmedi. King root ile root ettim cihazı ama gene yazmadı. Box'lar da destek vermiyor.

• Beğen
Tepkiler: braveturks