HTC Desire 516 Dual Sim Sürüm Yükseltme ve Root İsteği

Yazdır

eminsjsjci

Yeni üye
Yasaklı üye
19 Ağu 2017
22
19
3
21
Merhabalar,PC'ye iRoot diye bir program indirdim ve usb kabloya pc'yi telefona bağladım.Programda root başarılı oldu yazdı ve telefonuma kingroot diye bir uygulama indirdi.Play Storedan Root Checker Basic indirdim ama telefonun rootlu olmadığını gösterdi.Sonra kingroota girdim ve onunla root yaptım ve root checker basice bir baktım rootlu olduğunu gösteriyordu.Ama sonra telefonda Unfortunately,HTC Sense has stopped diye bir error verdi.Bu önce de olmuşdu,o zaman SİM kartımı çıkartdığımda düzeliyordu şimdi ise değil.

silivriserdar

Çalışkan üye
Yasaklı üye
23 Ara 2016
4,452
3,505
163
40
Küfür yazıp silince ben onu görmüyorum sanma. İnsan gibi sana yardım ettim elimden geldiği kadarıyla, bizimde işimizi gücümüz var. 7/24 seninle ilgilenecek halimiz yok. Sen kendi kendine telefona birşeyler yapmışsın sonra sorumlu beni tutuyorsun. Her neyse başka sitelere git yardım alacak bakalım bu sitedeki gibi kim ilgilenecek seninle.

• Beğen
Tepkiler: symbazz

Paradox

Çalışkan üye
Yönetici
Kurucu
Moderatör
22 Ara 2016
14,511
5,652
163
www.yavuzcakar.com
Küfür yazıp silince ben onu görmüyorum sanma. İnsan gibi sana yardım ettim elimden geldiği kadarıyla, bizimde işimizi gücümüz var. 7/24 seninle ilgilenecek halimiz yok. Sen kendi kendine telefona birşeyler yapmışsın sonra sorumlu beni tutuyorsun. Her neyse başka sitelere git yardım alacak bakalım bu sitedeki gibi kim ilgilenecek seninle.

İnsan olsa, böyle bir şey yapmaz, yapamaz zaten.
Ne yazık ki bazıları büyüyor, iş, güç ve meslek sahibi olabiliyor ama insan olamıyor.
Karaktersiz.
Yazık!

• Beğen
Tepkiler: silivriserdar

symbazz

Çalışkan üye
Yasaklı üye
25 Ara 2016
3,806
2,404
163
54
:soylen::soylen::soylen: Küfür sadece sahibine aittir. Küfür kişinin acizliğinin başladığı noktada başlar. Kuvvetli iradeli insan zaten küfür etmez. Kültürlü insan küfür etmez. Ya susar yada seni bilgisiyle ikna eder. Youtube da alt yorumları okuyun, mesela küfürleşen bazı insanlar vardır. İrdelerseniz, küfür eden kişinin artık söyleyecek birşeyi kalmadığını aslında kelime haznesinin çok kısıtlı olduğunu anlarsınız. Kelimeler bitince arkasından küfürlere başlar. Karşınızdaki küfür ediyorsa, bilin ki, kültüründe eğitiminde yada ahlakında birşeyler eksiktir. O yüzden pek dikkate almayacaksın, onu ehlileştirmeye yada ikna etmeye de çalışmayacaksın.

Biz de forumumuzda, bizlere ve diğer arkadaşlara saygılı ve anlayışlı misafirlere yardım etmeye çalışıyoruz. Değilse zaten insanın içerisinden gelmiyor yardım etmek.

• Beğen
Tepkiler: silivriserdar

halleyyas

Yeni üye
Kayıtlı üye
7 Mar 2018
6
0
1
39
Reboot bootloader demeniz gerek. Bu yazılım hafıza kartı ile fastboot menüden yükleniyor. Gene yüklenmez ise cihazı unlocked yapıp twrp yükleyip custom rom ile idare edeceksiniz. Zaten custom romlar daha stabil oluyor. Tekrar deneyin olumsuz sonuç alırsanız yazın.

kardesim benimde bi sorunum var yardımcı olurmusun

halleyyas

Yeni üye
Kayıtlı üye
7 Mar 2018
6
0
1
39
bendede desire 516 dual sim var htc yazısında kalıyor dediklerinizi yapıyorum ama olmuyor yardımcı olurmusunuz

halleyyas

Yeni üye
Kayıtlı üye
7 Mar 2018
6
0
1
39
Eki görüntülemek için izniniz yok! Lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.

videodaki dosyaları indirdim 2 ve 6 daki dosyaları hafıza kartına atıp ses açma ve power tusuna basılı tuttugumda yükleme başlıyor bitiyor tel açılıyor ama hemen kapanıyor açılıp kapanıyor sonra videodaki gibi yapıyorum diğer dosyalardamı yüklenicek

Moderatör tarafında düzenlendi:

hacimd

Yeni üye
Kayıtlı üye
11 Eki 2018
1
0
1
44
HTC Desire 516 dual sim
Android version:4.3
Kernel version:
3.4.0-g80ec9c8-01240-g1d13e2a-dirty
ubuntu@ubuntu12-server3 #1
Wed Jul 22 01:25:05 CST 2015
Build Number:1.08.401.001

telefonum açıldıktan sonra; kilid ekranını açtığımda Malesef Htc sense durdu hatası veriyor. sd karta rom yüklemek istediğimde fastboot menüden Reboot bootloader dediğimde HTC açılış ekranına geçiyor ve bu şekilde takılı kalıyor. bilgisayardan rom yükleyebilir miyim. yardımcı olursanız sevinirim.