HTC Desire 516 Dual Sim Türkçe Rom

Yazdır

mehmet73

Yeni üye
Kayıtlı üye
29 Tem 2017
1
0
1
34
ıyı gunler nasıl yapılısı anlatırmsınız bıde cıhaz 516 cıft sım ama hangı rom dogru emın degılım

symbazz

Çalışkan üye
Yasaklı üye
25 Ara 2016
3,806
2,404
163
54
İndirdiğin dosyanın adını 0PBDIMG.IMG olarak düzenle ve sd karta kopyala. Cihazı kapat. Herhalde açtığında yüklemeye başlayacak.

• Beğen
Tepkiler: Suicide

Suicide

Yeni üye
Kayıtlı üye
27 Ağu 2017
5
0
1
33
Arkadaşlar merhaba bendede aynı cihaz var hafıza kartı taktım ama hafıza kartına hiçbirşey taşıyamıyorum bunun çözülmesi için sizin yaptığınız işlemimi yapmam gerekiyo ? Telefona hiçbirşey yükleyemiyorum whatsapp tan gelen mesajları bile acmıyo kameradan resim çekmiyo hafıza yetersiz diyip duruyo yardımcı olursanız sevinirim.

symbazz

Çalışkan üye
Yasaklı üye
25 Ara 2016
3,806
2,404
163
54
Arkadaşlar merhaba bendede aynı cihaz var hafıza kartı taktım ama hafıza kartına hiçbirşey taşıyamıyorum bunun çözülmesi için sizin yaptığınız işlemimi yapmam gerekiyo ? Telefona hiçbirşey yükleyemiyorum whatsapp tan gelen mesajları bile acmıyo kameradan resim çekmiyo hafıza yetersiz diyip duruyo yardımcı olursanız sevinirim.

Recoveryden el formaı atınız.

• Beğen
Tepkiler: Suicide

Suicide

Yeni üye
Kayıtlı üye
27 Ağu 2017
5
0
1
33
Teşekkür ederim ama tam olarak bilmiyorum detaylı anlatırsan biraz sevinirim

symbazz

Çalışkan üye
Yasaklı üye
25 Ara 2016
3,806
2,404
163
54
Ses açma ve güç tuşuna basılı tutarak fastboot dediğimiz beyaz ekrana gireceksin. Sonra Recovery e gireceksin o kısımdan. wipe ile başlayan seçenekleri seçip onayla. Ve cihazın format atmasını bekle.

Suicide

Yeni üye
Kayıtlı üye
27 Ağu 2017
5
0
1
33
Kardesim yaptm restart dedim yes dedim sonra yeniden baslat icin bastm hersey silindi telefon acildi suan artk hafiza kartı telefon hafizasi gibi kullanlcakmi uygulama tasiyabilcekmiyim ?

Suicide

Yeni üye
Kayıtlı üye
27 Ağu 2017
5
0
1
33
Denedim hala aynı kardesim degisen bisey yok mesela uygulamalardan youtube bakiyorum sd karta tasiyamiyorum tum uygulamalari indrdm hafiza yine doldu sd kart bombos kullanamiyorum ama

braveturks

Çalışkan üye
Yasaklı üye
3 Ocak 2017
1,011
839
113
38
Denedim hala aynı kardesim degisen bisey yok mesela uygulamalardan youtube bakiyorum sd karta tasiyamiyorum tum uygulamalari indrdm hafiza yine doldu sd kart bombos kullanamiyorum ama
Hocam uygulamaları sd karta taşıyabilmek için hem kullandığın telefonun hem de işletim sisteminin buna izin vermesi gerekli. Aksi halde sıfırdan yazılım da atsan değişen bir şey olacağını sanmıyorum.

Suicide

Yeni üye
Kayıtlı üye
27 Ağu 2017
5
0
1
33
Ben zaten onun için sormuştum arkadaş böyle yapman lazım dedi yaptım olmadı ona istinaden tekrar yazdım onlarda sanırım bu telefonu kullanıyor veya bilgi sahibi yoksa telefonun mevcut şekilde buna imkan sağlamadığını biliyorum

symbazz

Çalışkan üye
Yasaklı üye
25 Ara 2016
3,806
2,404
163
54
Yazılım versiyonunuz, 4.x ve altı ise, program taşıma işini, cihazınıza root yetkisi verdikten sonra, özel yazılımlar arayıcılığıyla yapabilirsiniz. Mesela LinkSd gibi. Yazılımınız taşımayı desteklemiyordur.

Paradox

Çalışkan üye
Yönetici
Kurucu
Moderatör
22 Ara 2016
14,511
5,652
163
www.yavuzcakar.com
Hocam uygulamaları sd karta taşıyabilmek için hem kullandığın telefonun hem de işletim sisteminin buna izin vermesi gerekli. Aksi halde sıfırdan yazılım da atsan değişen bir şey olacağını sanmıyorum.

Cihazınıza Root yetkisi verdikten sonra gereksiz uygulamaları kaldırınız.
Daha sonra kullanacağınız YouTube gibi uygulamaları da kaldırınız ve Google Play üzerinden geri yükleyiniz.
Böylece uygulamayı sistem uygulaması olmaktan çıkartarak, istediğiniz yere taşıyabilirsiniz.
Yine de hafıza sorunu yaşıyorsanız, taşınmayan uygulamaların taşınması için bir çok yöntem mevcut.

Medyayı görüntülemek için izniniz yok! Lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.

kenoo52

Yeni üye
Kayıtlı üye
8 Eki 2017
3
0
1
39
bende de bu cihazdan var. Burdaki romları indirdim ama sd karttan yükleme yapamadım.sorun ne olabilir acaba? Cihaz HTC yazısında kalıyor. Boot moduna girebiliyorum ama bir işlem yapamıyorum.

symbazz

Çalışkan üye
Yasaklı üye
25 Ara 2016
3,806
2,404
163
54
bende de bu cihazdan var. Burdaki romları indirdim ama sd karttan yükleme yapamadım.sorun ne olabilir acaba? Cihaz HTC yazısında kalıyor. Boot moduna girebiliyorum ama bir işlem yapamıyorum.

Malesef o cihaza birşey yapamazsınız. Büyük bir ihtimalle işlemci hata vermiş.

kenoo52

Yeni üye
Kayıtlı üye
8 Eki 2017
3
0
1
39
İsim değişikliği falan yapacak mıyım dosyada. Olduğu gibi denedim ben.

kenoo52

Yeni üye
Kayıtlı üye
8 Eki 2017
3
0
1
39
işim değişikliği de yaptım ama olmuyor sanırım. Aldığım hatanın resmini eklemeye çalışıyorum.

Signature verification failed.

silivriserdar

Çalışkan üye
Yasaklı üye
23 Ara 2016
4,452
3,505
163
40
Moderatör tarafında düzenlendi:
  • Beğen
Tepkiler: korwer ve pervot38

pervot38

Yeni üye
Kayıtlı üye
27 Tem 2017
17
10
3
36
Teşekkurler biraz kurcalayınca buldum yöntemi rom dosyasını hafıza kartına ana dizine kopyalıyoruz.Sona ses + ile poweri baslı tuttuğumuzda yüklemeye başlıyor.Arkadaşların bilgisine..

• Beğen
Tepkiler: silivriserdar