HTC Desire 820 Problemi

Leonadias

Yeni üye
Kayıtlı üye
22 Kas 2017
4
2
3
29
Merhaba sevgili mobilkulup üyeleri, 2 senedir htc desire 820 cep telefonunu kullanmaktayım. Yaklaşık 2 ay öncesine kadar sıkıntısız kullandığım telefon son zamanlarda sarjın %30 dan bir anda 0'a gelip kapanması, donmalar, uygulamalara tıkladığımda siyah ekran veya sadece giriş logolarında takılmaları gibi bir sürü sorun ile karşılaşıyorum.

Telefonum fotoğrafını falan isteyecek olursanız A51 olduğunu belirteyim.
Bana problemi çözmem için nasıl yardımcı olabilirsiniz?

• Beğen
Tepkiler: silivriserdar

silivriserdar

Çalışkan üye
Yasaklı üye
23 Ara 2016
4,452
3,505
163
40
Merhaba sevgili mobilkulup üyeleri, 2 senedir htc desire 820 cep telefonunu kullanmaktayım. Yaklaşık 2 ay öncesine kadar sıkıntısız kullandığım telefon son zamanlarda sarjın %30 dan bir anda 0'a gelip kapanması, donmalar, uygulamalara tıkladığımda siyah ekran veya sadece giriş logolarında takılmaları gibi bir sürü sorun ile karşılaşıyorum.

Telefonum fotoğrafını falan isteyecek olursanız A51 olduğunu belirteyim.
Bana problemi çözmem için nasıl yardımcı olabilirsiniz?
Bu cihazla ilgili konu açmıştım gerekli tüm bilgi ve belgeler konuda mevcuttur. HTC Desire 820n diye aratın sitede var.

Leonadias

Yeni üye
Kayıtlı üye
22 Kas 2017
4
2
3
29
Problem şu rom atarken pc bağlanmıyor telefonum sarj bölgesine taktığım cihazı görmüyor bilgisayar. Orjinal kabloyu kaybettiğimden beri yaşıyorum bunu kısacası recovery dosyanızı atamıyorum ki custom rom ypaım

Son düzenleme:
  • Beğen
Tepkiler: silivriserdar

silivriserdar

Çalışkan üye
Yasaklı üye
23 Ara 2016
4,452
3,505
163
40
Problem şu rom atarken pc bağlanmıyor telefonum sarj bölgesine taktığım cihazı görmüyor bilgisayar. Orjinal kabloyu kaybettiğimden beri yaşıyorum bunu kısacası recovery dosyanızı atamıyorum ki custom rom ypaım
O zaman original bir kablo bulman lazım.