HTC Desire 820 Problemi

HTC Desire 820 Problemi

L Leonadias - #1
Merhaba sevgili mobilkulup üyeleri, 2 senedir htc desire 820 cep telefonunu kullanmaktayım. Yaklaşık 2 ay öncesine kadar sıkıntısız kullandığım telefon son zamanlarda sarjın %30 dan bir anda 0'a gelip kapanması, donmalar, uygulamalara tıkladığımda siyah ekran veya sadece giriş logolarında takılmaları gibi bir sürü sorun ile karşılaşıyorum.

Telefonum fotoğrafını falan isteyecek olursanız A51 olduğunu belirteyim.
Bana problemi çözmem için nasıl yardımcı olabilirsiniz?
silivriserdar silivriserdar - #2
Merhaba sevgili mobilkulup üyeleri, 2 senedir htc desire 820 cep telefonunu kullanmaktayım. Yaklaşık 2 ay öncesine kadar sıkıntısız kullandığım telefon son zamanlarda sarjın %30 dan bir anda 0'a gelip kapanması, donmalar, uygulamalara tıkladığımda siyah ekran veya sadece giriş logolarında takılmaları gibi bir sürü sorun ile karşılaşıyorum.

Telefonum fotoğrafını falan isteyecek olursanız A51 olduğunu belirteyim.
Bana problemi çözmem için nasıl yardımcı olabilirsiniz?
Bu cihazla ilgili konu açmıştım gerekli tüm bilgi ve belgeler konuda mevcuttur. HTC Desire 820n diye aratın sitede var.
L Leonadias - #3
Problem şu rom atarken pc bağlanmıyor telefonum sarj bölgesine taktığım cihazı görmüyor bilgisayar. Orjinal kabloyu kaybettiğimden beri yaşıyorum bunu kısacası recovery dosyanızı atamıyorum ki custom rom ypaım
silivriserdar silivriserdar - #4
Problem şu rom atarken pc bağlanmıyor telefonum sarj bölgesine taktığım cihazı görmüyor bilgisayar. Orjinal kabloyu kaybettiğimden beri yaşıyorum bunu kısacası recovery dosyanızı atamıyorum ki custom rom ypaım
O zaman original bir kablo bulman lazım.
L Leonadias - #5
recovery dosyasını önceden atsam olur mu?
L Leonadias - #6
Telefon açıkken görüyor fakat kapattıktan sonra görmüyor
silivriserdar silivriserdar - #7
Telefon açıkken görüyor fakat kapattıktan sonra görmüyor
Telefon unlock mu?
URL: https://www.mobilkulup.com//konu/htc-desire-820-problemi.3150/