Çözüldü HTC Desire 820N Tek Sim A51_UL Stock, Custom ve TWRP Backup Rom

Yazdır

471041

Yeni üye
Kayıtlı üye
23 Ocak 2018
5
1
3
29
hocam bende donma ve restart sorunu oluyor twrp backup da ve custom rom da yardımcı olur musunuz?

typhoon64

Yeni üye
Kayıtlı üye
8 May 2017
12
3
3
36
Sayın Hocam link kırık. Size zahmet linkleri yeniler misiniz? Elimde bir tane 820n var. TWRP yükledim. Fakat indirdiğim hiçbir rom u atamadım. Hep hata verdi.
Şimdiden teşekkür ederim.
serdar kardeşim ben cihaza custom yükledim ancak ekran this build is for development purposes only do not distribute outside of htc without HTC's written permission failure to comply may lead to legal action yazıyor

mehmetcanbylr

Yeni üye
Kayıtlı üye
2 Eyl 2019
2
0
1
29
acil yardım lazım bana :) burdan aldığım custom romu twrp ile yükledim cihazıma acaib bi kasma donma yaşadım tekrar stock rom a döneyim dedim ama olmadı ve şuan cihazım fastboot modda kaldı ne yapmam lazım yardım edermisiniz htc desire 820n a51_ul cihaz relocked s-on ve recovery yok cihazda twrp de açılmıyor stock yüklemek istediğimdede hata veriyor

ercan6791

Yeni üye
Kayıtlı üye
4 Şub 2018
4
0
1
37
hocam iyi günler banada yardımcı olursanız seviniri
sd kard üzerinden kurdum telefon açıldı fakat ilk kurulum 83 tane sekronize etti ama
andiroid is starting startting apps yazısında kaldı ne yapmamlazım

Paradox

Çalışkan üye
Yönetici
Kurucu
Moderatör
22 Ara 2016
14,511
5,652
163
www.yavuzcakar.com
hocam onu nasıl anlarım biraz yeniyim kusura bakmayın yukleme normal yaptım hiç takılmadı

Teknik servisi, gerekli bilgi ve donanımı olmayanlar için cihazların sorunlarını doğru tespit etmek bazen oldukça zordur.
Son kullanıcılar için sorunların tespiti konusunda ne yazık ki çok fazla yöntem bulunmamaktadır.
Genellikle yazılım yükleme işleminden sonra yapılabilecek her şeyi yapmanıza rağmen cihaz açılmıyorsa:
Sorun Nand Flash kaynaklı olabilir.
Elbette hemen kesin konuşmamak lazım.
Cihaza farklı, özellikle orijinal yazılımı da yükleyerek denemeler yapmak lazım.

Yukarıda yazdıklarımın dışında, cihazınıza TWRP benzeri bir Custom Recovery yüklemek:
Yüklediğiniz Recovery üzerinden Wipe işlemlerini yapmak ve cihazınızla uyumlu Custom Rom yüklemeniz sorununuzu çözebilir.

Cihaz elimde olmadığı için ne yazık ki size ilk söylenebilecek şeyleri söylemekten daha fazla yardımcı olamıyorum.

Son düzenleme:

ercan6791

Yeni üye
Kayıtlı üye
4 Şub 2018
4
0
1
37
Teknik servisi, gerekli bilgi ve donanımı olmayanlar için cihazların sorunlarını doğru tespit etmek bazen oldukça zordur.
Son kullanıcılar için sorunların tespiti konusunda ne yazık ki çok fazla yöntem bulunmamaktadır.
Genellikle yazılım yükleme işleminden sonra yapılabilecek her şeyi yapmanıza rağmen cihaz açılmıyorsa:
Sorun Nand Flash kaynaklı olabilir.
Elbette hemen kesin konuşmamak lazım.
Cihaza farklı, özellikle orijinal yazılımı da yükleyerek denemeler yapmak lazım.

Yukarıda yazdıklarımın dışında, cihazınıza TWRP benzeri bir Custom Recovery yüklemek:
Yüklediğiniz Recovery üzerinden Wipe işlemlerini yapmak ve cihazınızla uyumlu Custom Rom yüklemeniz sorununuzu çözebilir.

Cihaz elimde olmadığı için ne yazık ki size ilk söylenebilecek şeyleri söylemekten daha fazla yardımcı olamıyorum.
çok tesekkür ederim hocam allah razı olsun

Moderatör tarafında düzenlendi: