HTC Desire 828 (A51BML_TUHL) Stok veya Custom Rom Var mı?

anti-imha

Yeni üye
Kayıtlı üye
22 Ağu 2017
1
0
1
34
Arkadaşlar telefonum yazılımsal hata veriyor. Rom arıyorum bulamıyorum lütfen stok rom ya da custom rom farketmez acil paylaşırsanız sevinirim...

silivriserdar

Çalışkan üye
Yasaklı üye
23 Ara 2016
4,452
3,505
163
40
Arkadaşlar telefonum yazılımsal hata veriyor. Rom arıyorum bulamıyorum lütfen stok rom ya da custom rom farketmez acil paylaşırsanız sevinirim...
Cihazınıza uygun yazılım var fakat ücretli satılıyor. Xtc2clip box support, unda vardır. Bu box ücretli pahalı bir box'tır. Teknik Servislerde bulunur. Cihazınızın yazılım sorunu için, ilk önce format atın sonra güncellemeleri varsa yapın. Düzelmez ise mecburen bir teknik servise verip yazılım attıracaksınız.

doktor048

Yeni üye
Kayıtlı üye
12 Ocak 2018
1
0
1
41
arkadaşlar
HTC Desire 828 (A51BML_TUHL) rom dosyasını uzun araştırmalar sonucunda buldum siteye yüklemek istedim ama boyut büyük diye uyarı veriyor yardımcı olursanız yükleme yaparım belki işine yarayan olur

Moderatör tarafında düzenlendi:

symbazz

Çalışkan üye
Yasaklı üye
25 Ara 2016
3,806
2,404
163
54
arkadaşlar
HTC Desire 828 (A51BML_TUHL) rom dosyasını uzun araştırmalar sonucunda buldum siteye yüklemek istedim ama boyut büyük diye uyarı veriyor yardımcı olursanız yükleme yaparım belki işine yarayan olur

Yandex, 4share, mediafire, dosya.co gibi sitelere yükleme yapın. Oradan aldığınız bağlantıyı burada paylaşırsınız.

• Beğen
Tepkiler: leonidasss

promathe

Yeni üye
Kayıtlı üye
30 Haz 2018
1
0
1
33
arkadaşlar
kardeş lütfen gerekirse özelden mesaj at bana çok lazım telefonsuz kaldım..