Çözüldü Huawei Ascend G610-U30 Yazılım Yükleme, Unbrick, Logoda Kalma ve Reset Atma

Yazdır

symbazz

Çalışkan üye
Yasaklı üye
25 Ara 2016
3,806
2,405
163
54
Bataryanız boş olabilir ve cihaz bataryayı şarj edemiyor olabilir. Soketinizin içi pislikli olup usb tam girmiyor olabilir. Ve en istenmeyeni, cihazınızın flashı arızalı olabilir.

• Beğen
Tepkiler: silivriserdar

mertGFHGFGFDGD

Yeni üye
Kayıtlı üye
12 Eyl 2017
6
4
3
telefon bataryayı şarj ediyor o konuda bi sorun yok kardeş telefonun bataryasını başka huawi telefona taktım ful dolu ggösterdi

Paradox

Çalışkan üye
Yönetici
Kurucu
Moderatör
22 Ara 2016
14,512
5,652
163
www.yavuzcakar.com
telefon bataryayı şarj ediyor o konuda bi sorun yok kardeş telefonun bataryasını başka huawi telefona taktım ful dolu ggösterdi

Samsung markalı cihazlar bazen batarya seçebiliyorlar.
Cihazınızda farklı bataryalar denemeniz faydalı olacaktır.

Bir yakınımın başına da benzer bir olay gelmişti.
O'nunda Samsung S4 Mini'si vardı.
Cihaz kapanmış, bir daha açılmamış.
Cihazı şarja taktığında cihaz titriyormuş ama açılmıyormuş.
Başka bir batarya almış, takmış olmamış.
En sonunda orijinal batarya almak zorunda kalmış.

symbazz

Çalışkan üye
Yasaklı üye
25 Ara 2016
3,806
2,405
163
54
Samsung markalı cihazlar bazen batarya seçebiliyorlar.
Cihazınızda farklı bataryalar denemeniz faydalı olacaktır.

Bir yakınımın başına da benzer bir olay gelmişti.
O'nunda Samsung S4 Mini'si vardı.
Cihaz kapanmış, bir daha açılmamış.
Cihazı şarja taktığında cihaz titriyormuş ama açılmıyormuş.
Başka bir batarya almış, takmış olmamış.
En sonunda orijinal batarya almak zorunda kalmış.

Evet. Bu doğru tesbit.

oktay44

Yeni üye
Kayıtlı üye
17 Eki 2017
1
0
1
34
selamınaleyküm bende huawei g610 u30 telefon var logosunda kaldı
lenovo vibe x2eu oda açılmıyor size göndersem yapabilirmisiniz ?

symbazz

Çalışkan üye
Yasaklı üye
25 Ara 2016
3,806
2,405
163
54
Yaparım, ederim diyen insanlara cihazlarınızı göndermeyiniz. Forum olarak zaten böyle bir uygulama yok.

• Beğen

TARABYA

Yeni üye
Kayıtlı üye
6 May 2017
8
3
3
İstanbul
Hocam emeğinize sağlık sayenizde müşterimin telefonunu hallettim 4-5 tane geldi geçen günde geldi hatta yapamayıp iade etmiştim bunuda yapamayacağımı zannedip umutsuzca forumlara bakarken bu yazıyı buldum ve denedim işe yaradı. Allah razı olsun :)
(Firmware Upgrade Seçeneğine tıklayarak denedim)

• Beğen

silivriserdar

Çalışkan üye
Yasaklı üye
23 Ara 2016
4,452
3,505
163
40
Hocam emeğinize sağlık sayenizde müşterimin telefonunu hallettim 4-5 tane geldi geçen günde geldi hatta yapamayıp iade etmiştim bunuda yapamayacağımı zannedip umutsuzca forumlara bakarken bu yazıyı buldum ve denedim işe yaradı. Allah razı olsun :)
(Firmware Upgrade Seçeneğine tıklayarak denedim)
Geçmiş olsun. Bilgi paylaştıkça çoğalır. Sonuçta yapılan her cihaz ülkenin faydasınadır.

adomat

Yeni üye
Kayıtlı üye
31 Ara 2017
2
0
1
42
s.a kardeşim benım telefonda huwei yazısında kalıyor ama ben pek anlamam bu işlerden yardımcı olurmusun bana

adomat

Yeni üye
Kayıtlı üye
31 Ara 2017
2
0
1
42
dediğin programı indirdim ikisinide ama benım telefonum sadece yazıda kalıyor hiç açılmıyor

suat1976

Yeni üye
Kayıtlı üye
27 Eki 2017
1
0
1
47
Slm hocam bende de bitane Huawei G610-U30 var elimde. Sadece logoda kalıyor recovery moda bile girmiyor. Ve pc teli görmüyor. Yardımcı olursanız çok memnun olurum. Şimdiden emeği geçen herkese çok teşekkür ederim. Herkese iyi yeni yıl dilerim.

silivriserdar

Çalışkan üye
Yasaklı üye
23 Ara 2016
4,452
3,505
163
40
dediğin programı indirdim ikisinide ama benım telefonum sadece yazıda kalıyor hiç açılmıyor
Slm hocam bende de bitane Huawei G610-U30 var elimde. Sadece logoda kalıyor recovery moda bile girmiyor. Ve pc teli görmüyor. Yardımcı olursanız çok memnun olurum. Şimdiden emeği geçen herkese çok teşekkür ederim. Herkese iyi yeni yıl dilerim.
Yukarıda yapılan işlemler harfiyen anlatılmış ve cihaz düzelmiştir. Sizde anlatılanları tek tek deneyip yaparsanız sıkıntı olmadan cihaz düzelecektir. Tabi cihazınızda donanımsal bir soru varsa o zaman yapacak birşey yok. Bu işlemler ne yazıkki fayda etmeyecektir. Benim uğraşıp yaptığım cihaz çalışan cihazdı ve recovery yüklemesi yaparken çökmüştü.

Anlatılanları yapmak içinde az biraz pc bilgisi ve yazılım yükleme yapmış olmanız gerekir. Bunlar yoksa hiç bulaşmayın cihazı iyice kötü etmeden bir cep telefonu tamircisine verin.

• Beğen
Tepkiler: symbazz