Stock Rom Huawei P20 Lite ANE-LX2 209 (C636) Android 9.1.0 Stock Rom

Yazdır

Slhyzc

Yeni üye
Kayıtlı üye
13 Ara 2019
2
0
1
36
Öncelikle emeğine sağlık ustam ben bu güncellemeyi yaptım ama sim kartı takınca benden SİM NCK kilidi istiyor cıhazim ithalatci garantili imei kayıtlı bilginiz var mı acaba

Aydar

Çalışkan üye
Yönetici
Kurucu
Moderatör
28 Tem 2019
4,619
11,813
163
Meksika
t.me
Öncelikle emeğine sağlık ustam ben bu güncellemeyi yaptım ama sim kartı takınca benden SİM NCK kilidi istiyor cıhazim ithalatci garantili imei kayıtlı bilginiz var mı acaba
Bu sorun genel olarak bazen çıkıyor ortaya.
Daha önce başıma geldi böyle bir sorun doğrudur, bu işlemler chimera tool vs hcu dongle ile oluyor.
Bunlar elinizde varsa yapabilirsiniz.

Slhyzc

Yeni üye
Kayıtlı üye
13 Ara 2019
2
0
1
36
Maalesef hocam elimde hiç biri mevcut değil huawei ile iletişime geçsem bu kilit kodunu vermez mi acaba sonuçta cihaz ithalat garantili olsa da hicare üzerinden bakınca Nisan ayına kadar garantili görünuyor. Başınıza gelmiş yada başka bir yolu var mıdır?

Aydar

Çalışkan üye
Yönetici
Kurucu
Moderatör
28 Tem 2019
4,619
11,813
163
Meksika
t.me
Maalesef hocam elimde hiç biri mevcut değil huawei ile iletişime geçsem bu kilit kodunu vermez mi acaba sonuçta cihaz ithalat garantili olsa da hicare üzerinden bakınca Nisan ayına kadar garantili görünuyor. Başınıza gelmiş yada başka bir yolu var mıdır?
İletişime geçip şansınızı deneyebilirsiniz, pek yardımcı olacaklarını sanmıyorum.
Normal bir teknik servise bile verseniz size 1-2 saate yapıp verir.

Bayrambal

Yeni üye
Kayıtlı üye
6 Ara 2019
5
0
1
49
Usta varolasın. Emui 9 tamam. Güncelleme tamam.
Arada ekran titremesi oluyor?
Bunun emui ile yada güncelleme ile bir alakası var mı?

ucancekyat

Yeni üye
Kayıtlı üye
4 Şub 2020
1
0
1
30
Ya bu telefona ımeı atıldıktan sonra adımsayar çalışmıyor ekran otomatik dönmüyor dosya yöneticisi kayboldu bunu yaparsak düzelir mi? Bide nasıl yapabiliriz resimli anlatım yada iletişime geçecek biri yok mu lütfen yardımcı olalım

Aydar

Çalışkan üye
Yönetici
Kurucu
Moderatör
28 Tem 2019
4,619
11,813
163
Meksika
t.me
Ya bu telefona ımeı atıldıktan sonra adımsayar çalışmıyor ekran otomatik dönmüyor dosya yöneticisi kayboldu bunu yaparsak düzelir mi? Bide nasıl yapabiliriz resimli anlatım yada iletişime geçecek biri yok mu lütfen yardımcı olalım
Cihazınızın fastboot mode alıp, "fastboot oem get-build-number" CMD Ekran ile bizim ile paylaşır mısınız.

muhammed9827

Yeni üye
Kayıtlı üye
18 Mar 2020
2
0
1
25
selamun aleyküm benim telefon huawei p20 lite ane lx2 cihaz güncelleme yapamıyorum bu dosyayı indirip adımları yaparsam telefonum emui 9.1 olurmu şu anda emui 8.0.0

Moderatör tarafında düzenlendi: