Stock Rom Huawei P20 Lite ANE-LX2 209 (C636) Android 9.1.0 Stock Rom

Yazdır

Tahacicek

Yeni üye
Kayıtlı üye
13 Nis 2020
1
0
1
26
Valla ne kadar teşekkür etsem az. Android 8 de çakılı kalmıştım güncelleme alamıyodrum. Şuan almamak gereken güncellemeleri bile alıyorum. Çok teşekkürler.

gerginnn

Yeni üye
Kayıtlı üye
23 Nis 2020
3
0
1
39
Flash ile yuklerken nasil yol izlenecek sanırım bilgisayara bağlı olacak telefonun gormesi icin birsey yapilacakmi şimdiden teşekkürler emeğine saglik6

uomerlutfi

Yeni üye
Kayıtlı üye
4 Ara 2019
5
0
1
24
merhaba hocam bende de aynmıo sorun var cihazım eskıden guncelleme alırken ımeı repir yapıldı ve suan guncelleme namına hıv bır sey yok. bu ısolemı nasıl yapabılıcxegımı anlatma sanınız varmıdır

Aydar

Çalışkan üye
Yönetici
Kurucu
Moderatör
28 Tem 2019
4,619
11,813
163
Meksika
t.me
merhaba hocam bende de aynmıo sorun var cihazım eskıden guncelleme alırken ımeı repir yapıldı ve suan guncelleme namına hıv bır sey yok. bu ısolemı nasıl yapabılıcxegımı anlatma sanınız varmıdır
Cihazınızın modeli ve sistem bilgileri paylaşır mısınız?

silvercool

Yeni üye
Kayıtlı üye
6 May 2020
1
0
1
26
Hocam Öncelikle elinize saglık bütün dediklerinizi yapdım ve uyguladım ve başarılı bir sonuç elde ettim yalnız vermıs oldugunuz surum 206 sürümü ben bunu yapdıkdan sonra güncelleme gelebilecegini düşünmüştümki önceden yapmıs oldugum uygulamada gelmişdi şuan harici bi güncelleme gelmiyor. ve size sormak istedigim imei işlemi yapılırken bu sefer sanırsam degişik yapılmış model kısmında sadece ANE yazıyor lx1 veya lx2 yazmıyor ayrıcada telefonum açılırken google yazıyor sonra huawei geliyor bunu düzeltme şansım varmıdır?

Aydar

Çalışkan üye
Yönetici
Kurucu
Moderatör
28 Tem 2019
4,619
11,813
163
Meksika
t.me
Hocam Öncelikle elinize saglık bütün dediklerinizi yapdım ve uyguladım ve başarılı bir sonuç elde ettim yalnız vermıs oldugunuz surum 206 sürümü ben bunu yapdıkdan sonra güncelleme gelebilecegini düşünmüştümki önceden yapmıs oldugum uygulamada gelmişdi şuan harici bi güncelleme gelmiyor. ve size sormak istedigim imei işlemi yapılırken bu sefer sanırsam degişik yapılmış model kısmında sadece ANE yazıyor lx1 veya lx2 yazmıyor ayrıcada telefonum açılırken google yazıyor sonra huawei geliyor bunu düzeltme şansım varmıdır?
Bu konuda cihazınızın eski sağlığına dönmesi için elinizde hcu ve EFT Dongle olması lazım.

ayvacizade

Yeni üye
Kayıtlı üye
15 May 2020
1
0
1
33
Garantili telefon aldım ve bir süre geçtikten sonra kapandı, telefoncu imei çalınmış dedi, yeni imei attı 3le başlayan. ancak android sürümüm düşmüş ve asla güncelleme alamadı. p20 lite Ane LX2 8.0.0.140(c636) yazıyor. şimdi bunu güncelleyebilir miyim? Ne yapabilirim?

Paradox

Çalışkan üye
Yönetici
Kurucu
Moderatör
22 Ara 2016
14,512
5,652
163
www.yavuzcakar.com
Garantili telefon aldım ve bir süre geçtikten sonra kapandı, telefoncu imei çalınmış dedi, yeni imei attı 3le başlayan. ancak android sürümüm düşmüş ve asla güncelleme alamadı. p20 lite Ane LX2 8.0.0.140(c636) yazıyor. şimdi bunu güncelleyebilir miyim? Ne yapabilirim?

Telefoncu sizi kandırmış olabilir.
Öncelikle cihazınızın kutusunun üzerindeki IMEI bilgilerini sorgulayınız.
Belki de size kayıtsız, IMEI bilgileri değişmiş bir cihaz sattılar, öncelikle doğrulama yapmanız faydalı olacaktır.

Böyle durumlarda:
IMEI'ler kayıtlı ise, operatörünüzün müşteri hizmetlerine durumu bildirmeniz durumunda size yardımcı olurlar.
Böylece IMEI değişimi için telefon yazılımının içine etmelerine de gerek kalmaz.

uomerlutfi

Yeni üye
Kayıtlı üye
4 Ara 2019
5
0
1
24
Cihazınızın modeli ve sistem bilgileri paylaşır mısınız?
kusura bakmayın uzun suredır aktıf degılkdım mesajını zı görür görmez buraya geldim cihazımın modeli ane-lx2 sistem bilgim nedir tam olarak onu bılmıyorum ama sanırım derleme nuarası olabuıur dıye deerleme numarasını paylasıyorum ane-lx2 8.0.0.140(c636) android e emui sürümüm 8

Aydar

Çalışkan üye
Yönetici
Kurucu
Moderatör
28 Tem 2019
4,619
11,813
163
Meksika
t.me
kusura bakmayın uzun suredır aktıf degılkdım mesajını zı görür görmez buraya geldim cihazımın modeli ane-lx2 sistem bilgim nedir tam olarak onu bılmıyorum ama sanırım derleme nuarası olabuıur dıye deerleme numarasını paylasıyorum ane-lx2 8.0.0.140(c636) android e emui sürümüm 8
Konudaki yazılımı yükleyebilirsiniz.
Cihazınıza uygun.