Stock Rom Huawei P20 Lite ANE-LX2 209 (C636) Android 9.1.0 Stock Rom

Ozgrr100

Yeni üye
Kayıtlı üye
16 Ara 2019
1
0
1
25
merhaba iyi günler huawei p20 lite kulanıyorum bayadır ama android 8 de takılı kaldı güncelleme almıyor modeli ane-lx2 derleme numarası system 8,0,0,046(0ASV) bu sizn verdiğinz romu kursam çalışır mı sıkıntı olur mu şimdiden çok tşk ederim

Aydar

Çalışkan üye
Yönetici
Kurucu
Moderatör
28 Tem 2019
4,619
11,811
163
Meksika
t.me
merhaba iyi günler huawei p20 lite kulanıyorum bayadır ama android 8 de takılı kaldı güncelleme almıyor modeli ane-lx2 derleme numarası system 8,0,0,046(0ASV) bu sizn verdiğinz romu kursam çalışır mı sıkıntı olur mu şimdiden çok tşk ederim
Konudaki yazılımı denemeniz gerekli.
Fakat ben bakıyorum "0ASV" bu kod ANE-LX1 C461-0ASV görüyorum.

fareee

Yeni üye
Kayıtlı üye
24 Ağu 2020
1
0
1
31
Merhabalar bu konu altina yaziyorum ama kusura bakmayin yeni huawei kullanicisiyim cihazım huawei p20 lite fakat bir turlu en guncel emu 9 sürümünü bulamadım lutfen bana yardim eder misin? @Soulfly ekran goruntulerini de ekliyorum bakmaniz icin. Sizden ricam konu altina donus yaptığınızda sitenizdeki en güncel surumu de su link demeniz yeterli olur benim için simdiden cok teşekkür ediyorum cihaz rootlu ve imei atilmis bir cihazdir

Eki görüntülemek için izniniz yok! Lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.

Moderatör tarafında düzenlendi:

Aydar

Çalışkan üye
Yönetici
Kurucu
Moderatör
28 Tem 2019
4,619
11,811
163
Meksika
t.me
Merhabalar bu konu altina yaziyorum ama kusura bakmayin yeni huawei kullanicisiyim cihazım huawei p20 lite fakat bir turlu en guncel emu 9 sürümünü bulamadım lutfen bana yardim eder misin? @Soulfly ekran goruntulerini de ekliyorum bakmaniz icin. Sizden ricam konu altina donus yaptığınızda sitenizdeki en güncel surumu de su link demeniz yeterli olur benim için simdiden cok teşekkür ediyorum cihaz rootlu ve imei atilmis bir cihazdir

Eki görüntülemek için izniniz yok! Lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.
Cevabınız diğer konuya yazılmıştır.

Moderatör tarafında düzenlendi:

max-up

Yeni üye
Kayıtlı üye
7 Eki 2017
10
0
1
55
Paylaşım için teşekkürler, elinize emeğinize sağlık. hayırlı sağlıklı seneler.:bayrak:

theprestige27

Yeni üye
Kayıtlı üye
1 Haz 2021
2
0
1
32
link yenileyebilir misiniz acaba 1.2 gb dan sonra hep ağ hatası veriyor.
Edit: İndirme başarılı. Ev ağımız hata veriyormuş bende Mobil veriden indirdim

Son düzenleme: