Huawei P9 Lite Google Bypas Sorunu

Yazdır

0qn321

Yeni üye
Kayıtlı üye
17 Ocak 2018
11
1
3
29
Merhaba sitenizdeki diğer yöntemi denedim fakat işe yaramadı. Bu konu hakkında yardıma ihtiyacım var. Şimdiden teşekkür ederim.

0qn321

Yeni üye
Kayıtlı üye
17 Ocak 2018
11
1
3
29

0qn321

Yeni üye
Kayıtlı üye
17 Ocak 2018
11
1
3
29
Olmayan kısmı neresi?
Nereye kadar gidebiliyorsunuz?
Ne yazık ki bunların dışında benim bildiğim bir yöntem yok.

Her iki yöntemde de youtube a girebiliyorum. Fakat söyledikleri yerlere tıklayınca bende google ya da google chrome açılmıyor. Stock room falan atsak olmaz mı yoksa o başka bir olaya mı giriyor.

Paradox

Çalışkan üye
Yönetici
Kurucu
Moderatör
22 Ara 2016
14,512
5,652
163
www.yavuzcakar.com
Her iki yöntemde de youtube a girebiliyorum. Fakat söyledikleri yerlere tıklayınca bende google ya da google chrome açılmıyor. Stock room falan atsak olmaz mı yoksa o başka bir olaya mı giriyor.

Konu hakkında yeterli bilgiye sahip değilim.
Forumumuzda işin uzmanı arkadaşlar var.
Bir de onların görüşlerini almak lazım.
(Onlarda kim bilir ne zaman gelirler.)

silivriserdar

Çalışkan üye
Yasaklı üye
23 Ara 2016
4,452
3,505
163
40
Frp ile stock rom farklı olaylardır. Stock rom atsanız bile frp gene açılmayacak. Ben huawei için ücretli satılan EFT dongle aldım onunla yapıyorum. Ama youtube ve google ile arama yaparsanız mutlaka bir yöntemi vardır. Biraz video izlemeniz lazım.

braveturks

Çalışkan üye
Yasaklı üye
3 Ocak 2017
1,011
839
113
38
Youtube'den izleyerek yapmaya çalıştığınız yöntemler işe yaramıyorsa o açıklar kapatılmış demektir. Fakat sürüm düşürerek daha önce denediğiniz yöntemler ile bu işlemleri başarabilirsiniz. Sürüm düşürmek ise frp'den daha büyük sıkıntılar meydana getirebilir. Eğer yazılım atma, yazılım güncelleme, sürüm düşürme konusunda bilginiz varsa sürüm düşürüp o yöntemleri izleyebilirsiniz. Aksi halde bu işlemleri gerçekleştirebilmek için profesyonel yardım almanız gerekebilir.

0qn321

Yeni üye
Kayıtlı üye
17 Ocak 2018
11
1
3
29
Frp ile stock rom farklı olaylardır. Stock rom atsanız bile frp gene açılmayacak. Ben huawei için ücretli satılan EFT dongle aldım onunla yapıyorum. Ama youtube ve google ile arama yaparsanız mutlaka bir yöntemi vardır. Biraz video izlemeniz lazım.

Merhaba inanin izlemediğim video kalmadı. Arkadaşın da belirttiği gibi bunlar kapatılmış sanırım. Yardımcı olamaz mısınız

0qn321

Yeni üye
Kayıtlı üye
17 Ocak 2018
11
1
3
29
Youtube'den izleyerek yapmaya çalıştığınız yöntemler işe yaramıyorsa o açıklar kapatılmış demektir. Fakat sürüm düşürerek daha önce denediğiniz yöntemler ile bu işlemleri başarabilirsiniz. Sürüm düşürmek ise frp'den daha büyük sıkıntılar meydana getirebilir. Eğer yazılım atma, yazılım güncelleme, sürüm düşürme konusunda bilginiz varsa sürüm düşürüp o yöntemleri izleyebilirsiniz. Aksi halde bu işlemleri gerçekleştirebilmek için profesyonel yardım almanız gerekebilir.

Teşekkür ederim. Dediğiniz gibi hepsi kapatılmış olacak ki bir çok yöntem denedim işe yaramadı. Chorome açamadım. Google bile girdiğim oluyor ama her hangi bir şey indirmem mümkün olmuyor. Pek bilgim yok sürüm düşürme hakkında malesef.

silivriserdar

Çalışkan üye
Yasaklı üye
23 Ara 2016
4,452
3,505
163
40
Teşekkür ederim herkese. Umarım yardımcı olabilirler. Ne yapacağımı bilmiyorum.
Uzaktan olacak iş değil bu, cihazın elimizde olması lazım. Biz ücretli satılan boxlar ile genelde bu sorunu çözüyoruz. O yüzden eğer olmuyorsa fazla kurcalamadan bir teknik servise götürün.

• Beğen
Tepkiler: braveturks