Huawei Y7-2019 Çözülemeyen Hata

leoridas

Yeni üye
Kayıtlı üye
16 Mar 2020
25
6
3
40
Arkadaşlar öncelikle bu konuyu bir kaç web sitesinde daha açtım ne hikmetse sildiler ben neden silindiğine bir anlam veremedim ama birde burda açıyım bir yerde hatalı birşey yaparsam lütfen söyleyin

Elimde huawei y7 2019 cihazım var cihaz müşteriden geldi geldiğinde ekran görüntüsünü aldım altta paylaştım

cihaza eft pro ile board yazılımı yükledim daha sonra sigma ile repair işlemini gerçekleştirdim bundan sonra cihaza normal yazılımı yükleyemedim sd kart ile sürekli pt.failed hatası aldım sonra araştırmalarım sonucu eft pro ile 6 dosyayı bırakarak tekrar yazılım yükledim cihaz unkow olarak çift imei gözüküyor kulaklıktan ses gelmiyor galeriye girince ana ekrana atıyor sonra yine umt ile başka bir yazılım yükledim unkow dan çıkıyor bu sefer tek imei düşüyor kulaklıktan ses gelmiyor galeri ana ekrana yine atıyor ve sd kart ilede yükleme yapılmıyor bu sorunu daha önce yaşayan çözümünde yardımcı olacak ustalarımdan yardım bekliyorum bu konuşmamda açtığım konuda bilmeyerek bir yanlışlık yaptıysam özür dilerim arkadaşlar amaç sadece yardım ne reklam ne çok bilmişlik elimde umt - sigma -mrt -eft pro mevcut

Görseli görüntülemek için izniniz yok! Lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.

Moderatör tarafında düzenlendi:

Aydar

Çalışkan üye
Yönetici
Kurucu
Moderatör
28 Tem 2019
4,619
11,811
163
Meksika
t.me
Cihazınız şu an ne durumda bilgi verir misiniz?
Cihazınızın sistem bilgileri paylaşır mısınız?

sebepsiz

Yeni üye
Kayıtlı üye
19 Mar 2019
8
0
1
33
dub lx1 sound fix yazılımı var bunu umt ıle yukle sonra ımeı teke duser ve kımlık bozulur cıhazda sonra numara yaz sonra hısuıte ıle yazılım yukselt cıft ımeye doner ama sen ılla cıft yazacam dıyorsan o zman sound fıx yazılmı hısuıte sonra tekrar yazılımı dusurup cıftte ayz sonra otomatık guncelleme yapar hayırlı cumalar foruma saglıcakla kalın dostlar