IMEI Repair Sonrası Şebeke Sorunu

Meta başlık: IMEI Repair Sonrası Şebeke Sorunu

Meta açıklama: IMEI Repair Sonrası Şebeke Sorunu

nebuLa

Yeni üye
Kayıtlı üye
7 Şub 2020
3
1
3
30
Herkese iyi günler. Benim şöyle bir sorunum var. Telefona imei atıldı fakat 1 gün sonra şebeke gitti tekrar gelmedi. 1 gün boyunca herhangi bir sıkıntı olmadı. Daha sonra tekrar qcn ile imei değiştirdim ama olmadı. En baştan imei atmak durumunda kaldık. 2. imei atışımızdan yine 1 gün boyunca herhangi bir sıkıntı olmadı ama sonra şebeke tekrardan gitti. imei duruyor ama şebeke yok olarak gözüküyor. Bunun sebebi nedir bilen ya da düzeltebilecek, yardım edebilecek birisi var mı?

• Beğen
Tepkiler: dogankara

ilyasttk92

Yeni üye
Kayıtlı üye
8 Şub 2020
14
0
1
32
Aynı sorunu yaşıyorum bende 20 dk sonra gitti bilgisi olan varsa çok yardımcı olur
Teşekkürler

ilyasttk92

Yeni üye
Kayıtlı üye
8 Şub 2020
14
0
1
32
telefon bana imei atılmış olarak geldi ben de kendi telefonumun imeisini atacakken backup almadan yaptım salak gibi bulduğum bir iki qcn ile denedim olmadı hatta bazılarında hattı bile agılamadı. düzgün qcn nerden bulurum

Aydar

Çalışkan üye
Yönetici
Kurucu
Moderatör
28 Tem 2019
4,619
11,811
163
Meksika
t.me
  • Beğen
Tepkiler: Umut.sahinkaya

Aydar

Çalışkan üye
Yönetici
Kurucu
Moderatör
28 Tem 2019
4,619
11,811
163
Meksika
t.me
ustam 11 .. yazılımlar hep problemli şebeke batarya diğer uygulamalarda da
sorun herkes şikayetçi box suz şebeke düzgün olmuyor
Boxsuz yapmadığım için böyle sorunlar hiç bana gelmedi.
Sağlam iş yapmak gerekiyor, boxsuz IMEI Repair yapmak ne yahu buda yeni icat.
:zuhaha:

erenergen45

Yeni üye
Kayıtlı üye
2 Eki 2020
10
2
3
23
Arkadaşlar merhaba imei repair yaptım ilk gün rahat kulandım arama flen yapabilyordum. Bugün telefon kapandı sarja taktım açtım 4 5 dk sonra hat geldi fakat ne arama yapabilyorum ne arayanlar bana ulaşabiliyor yardımcı olurmusunuz

• Beğen
Tepkiler: Umut.sahinkaya